Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki akkoriban már felnőtt...

Aki akkoriban már felnőtt volt és dolgozott, leírná nekem milyen volt az élet ténylegesen a Gyurcsány miniszterelnöksége (2004-2009) idején ?

Figyelt kérdés
Ugye mostanában keményen megy a Gyurcsányozás. Főleg kormány oldalról szidják őt hogy mennyire borzalmas volt ő alatta. Én még kisgyerek voltam akkoriban és az érdekelne hogy elfogultság nélkül leírja valaki hogy ténylegesen milyen volt az élet MO-n a Gyurcsány kormány alatt.

2021. júl. 31. 15:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
68%

Figyelitek?


Az 5-ös válaszoló után, hogy felpontozták a negatív kritikákat gyurcsányról.


A két videó biztos betalált.


Küldhetnénk belőle párat a feri Youtube csatornájára is, hátha megjön az eszük a kommentelőknek.

2021. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
57%
#20 Hiába vesztette el a harmadát, ha megkétszereződött, Euroba átváltva még mindig több, de a pénzed nem Euroban kapod és nem is Euroban költöd el.
2021. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
74%

#14

Való igaz, 2006-ig nem éltünk rosszabbul, mint négy éve, mert 2006-ra élték fel az ország vagyonát.

2021. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
68%

Két dolgot vegyetek figyelembe:

1) A korral együtt többé-kevésbé emelkedik a jövedelmed is, ha van biztos munkahelyed.

2) Ha nincs munkahelyed, v. legalább is nem jó, majdnem mindegy ki van kormányon.

#20 Lineáris adókulcs mellett kevésbé "éri meg" a minibálbérre bejelentés. voltam munkanélküli és ezt a megoldást nem fogadtam el akkor sem. Igaz, olyan a szakmám, hogy hosszabb távon így jártam jól.

2021. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

#22: Persze, volt reálbérnövekedés, nem állítottam az ellenkezőjét.

(Egyébként Gyurcsány alatt is volt, bár kisebb mértékű.)


Szerinted a külföldről importált termékek forintban kifejezett árában nem jelenik meg a forint árfolyama? (Ne írd le, hogy vegyél mindenből magyart - az elektronikai eszköz, amin leírtad ezt a kommentet, az sem magyar.)

2021. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

#25

De, viszont azzal együtt több élelmiszert tudsz venni a fizetésedből, mint 2010-ben, amikor még 260 Ft volt az Euro, nem 360. Akár import, akár hazai.

2021. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
63%
#24: Persze, értem én, hogy lineáris adókulcs mellett akkor is befolyik valamennyi pénz az államnak, ha minimálbérre jelentik be a melóst, de ettől még bármilyen adórendszert csinálsz, kisebb bejelentett jövedelem után kevesebbet kell adózni, és mindig lesznek, akik megpróbálnak ezzel trükközni. Ez ellen szerintem nem az a megoldás, hogy lineáris adókulcsot vezetsz be, az adóhatóságnak kellene ez ellen fellépni. Meg az sem ártana, ha nem lopnának el mindent, még a végén az emberek éreznék, hogy van értelme adót fizetni...
2021. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
64%
#26: Oké, ebben nincs vitánk, valóban volt reálbérnövekedés, ezt nem tagadta senki. Na nem mintha az elmúlt 10 évben ne lett volna a világon mindenhol a kedvező gazdasági környezetnek köszönhetően, de ez más kérdés.
2021. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
88%
Annyira jó volt, ha még ma is telt háza van https://www.youtube.com/watch?v=fJIfGgH2H1Q
2021. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Errol a jobboldali ujsagok allami intezmenyekbol/miniszteriumokbol valo kitiltasarol nem hallottam. Esetleg valami forras letezik errol?


Az allami reklamkoltesekrol:

[link]

2021. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!