Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet visszamondani a...

Hogy lehet visszamondani a Népszavazásról szóló kérdőívet?

Figyelt kérdés
Elvileg le lehet mondani valahol a kormányablakon belül a népszavazói kérdőívet, így nem küldik ki nekem, de nem tudom hol kell, valaki esetleg tudja hol találom ezt a lehetőséget?

2021. júl. 31. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Max kidobod és nem töltöd ki. Ennyi.

Mondjuk szerintem megéri kitölteni. Ha valami csoda folytán figyelembe veszik legalább elmondtad, hogy mivel nem értesz egyet.

2021. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
1! Kac! Kac!!!
2021. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De csak gondoljatok bele, ha az a több 100.000 magyar aki amúgy is kidobja nem kapná meg és ki se nyomtatnák legalább a papírt megspórolnák...
2021. júl. 31. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
"ha valami csoda folytán". Nem azt írtam, hogy megteszik. Gratulálok a szövegértésedhez
2021. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link] (az oldal alján találod az elektronikus ügyintézési információkat)


Működik, én nem kapok sem nemzeti konzultációs kérdőívet, sem más propagandaanyagot (sem a kormánytól, sem pártoktól).

2021. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Na, ezt kerestem, köszönöm!
2021. júl. 31. 16:58
 7/7 Fsms ***** válasza:

Kérdező , 5# linkje jó, le tudod tiltani, és én még 2017 - ben le is tiltottam, most is tiltott állapotban van.

Bár 2# lepontozták sokan , de igaza van, meg fogod kapni az összes nemzeti konzultációt etc…

2021. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!