Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bizonyos országok csak...

Ha bizonyos országok csak bizonyos vakcinákkal fogadják el a bejárást, akkor ha...?

Figyelt kérdés

...ha valakit többféle vakkcinával oltottak, az milyen oltottnak minősül?

Pl.: én 2 Sinopharmot kaptam, a harmadik oltásom Pfizer, vagy Moderna lesz. Most én így utazhatok olyan országba, ahol csak nyugatit fogadják el?

És fordítva? Ha valaki két Pfizert kapott, harmadjára meg Sinopharmot kap, azzal mi a helyzet?



2021. júl. 31. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket még ők sem tudják. Minden mozgásban van.
2021. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"én 2 Sinopharmot kaptam, a harmadik oltásom Pfizer, vagy Moderna lesz. Most én így utazhatok olyan országba, ahol csak nyugatit fogadják el?"


Jelenleg biztos nem, keletivel oltottnak minősülsz. Ha ez majd változik, akkor lesz róla hír.

2021. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Jelenleg nyilván még nem, úgy értem miután megkaptam a 3-ik adagomat, ami Pfizer.

2021. júl. 31. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mivel a kínai sehol nem elfogadott így 1 oltásos nyugatival oltottnak minősülnél, vagyis az lenne rád érvényes mint az oltatlanokra.

pár napos negatív teszttel tudnál bemenni az adott országba.

ha megkapnád a 4. fájzert akkor számítanál oltottnak.

2021. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Jelenleg nyilván még nem, úgy értem miután megkaptam a 3-ik adagomat, ami Pfizer."


Ne legyél már ennyire értetlen, "jelenleg" = jelenlegi szabályozás mellett.


Amúgy esélyesen az lesz, amit a 4-es ír: ha egy ország nem ismeri el a keleti vakcinákat, akkor nem fogja érdekelni őket, hogy két el nem ismertre lett ráoltva harmadiknak egy nyugati. Egy oltással oltottnak, tehát nem védettnek fogsz minősülni.

2021. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha harmadikra Janssent kérsz, akkor mehetsz Nyugatra, mivel az csak egy adagos. A Pfizerből, Modernából csak kettő után mehetnél.
2021. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

Értem, köszi a választ, de a beszólás nem tetszett. Még egy ilyen és szájbaváglak.

2021. aug. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!