Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Melyik pártra...

Jobboldaliak! Melyik pártra fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 07:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Természetesen a Jobbikra, mint minden magyar ember.
2021. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

A Jobbik többé már nem tartozik a jobboldali pártok közé, a szerepüket átvette a Mi Hazánk Mozgalom.


A Jobbikra azok szavaznak akik nincsenek tisztában hogy a párt mögött lényegében már semmi sincs, többé már nem azt képviselik amit 2018-ban.

Pontozzatok le nyugodtan, de mindezt úgy írom hogy 2018-ban a Jobbikra szavaztam, sokan nem tudják, de a határkerítés felállítása is a Jobbik ötlete volt amit lenyúlt a Fidesz, ha akkor bedőltetek a Fidesz lejárató kampánya miatt, ez van... de ne gondoljátok hogy a Jobbik ugyanaz, ég és föld a mostani párt.


Nekem a Mi Hazánk Mozgalom ami most szimpatikus, elvégre a Jobbikból váltak ki 2018 után és Toroczkai László által kivált az a rész ami nemzetben gondolkodik és nem a globalizmusban.

Ahhoz hogy Magyarországon megtörténjen a nyugathoz való felzárkózás a saját házunk táján kellene rendet tenni és ezt ígéri a Mi Hazánk Mozgalom.

2021. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyikre sem. Háromszor szavaztam a Jobbikra, legutoljára hülyére vettek és átb@sztak, többet nem dőlök be politikusoknak. Amúgy sem hiszek a demokráciásdiban.
2021. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
'18-ban Jobbikra szavaztam, most a Fideszre fogok.
2021. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
A mi hazánk mozgalom egy vicc. Az legagresszivabb ex jobbikosok gyujtohelye akiknek nem jutott el a tudataig az hogy gyulolkodessel az életben nem fognak elerni semmit, nemhogy azt hogy kormanyuk legyen.
2021. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Fidesz.
2021. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Orbán Viktor!
2021. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Mi Hazánk. Ők az egyetlen, Orbántól és Gyurcsánytól is mentes opció. A ballibek próbálják egybemosni a Fidesszel, mert nekik mindenki Fideszes, aki nem velük van.
2021. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
A Mi hazánkra gondoltam, de mivel nem tartom még túlságosan megszervezettnek őket, ezért marad a Fidesz.
2021. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Mi Hazánk Mozgalom


Előválasztásra is elmegyek, egyéniben nem fogok szavazni, mert nincs vállalható személy, de miniszterelnök jelöltre Márki- Zay Péter!

Ha véletlen nyernének is, akkor legalább, ne egy 2010-es előtti világ jöjjön vissza!

2021. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!