Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Melyik pártra...

Jobboldaliak! Melyik pártra fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 07:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Tíz éve nem szavazok, de most a pedofiltörvény miatt úgy döntöttem, hogy a Fideszre szavazok jövőre. Az ellenzéki összefogás egyik jelöltjéből sem nézem ki, hogy képes lenne a magyar érdekek képviseletére az EU-val szemben, csak azért nagy a szájuk, mert tudják, hogy az EU liberális hangadóival egy oldalon állnak.

A Mi Hazánkból kinézem, hogy a magyar érdekeket felvállalják az EU-val szemben, viszont beleolvastam a cigányprogramjukba, és hát durván náci, rájuk semmiképpen nem szavaznék. A cigányság helyzetét egyértelműen kezelni kellene, de nem így.

2021. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11

Megkérhetlek rá, hogy fejtsd ki, hogy mit tartasz nácinak a programba?

És például Te milyen intézkedést vezetnél be?

2021. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

A programban az a náci, hogy kifejezetten a cigányok ellen irányul, nem általánosságban fogalmaz, hogy bárkire vonatkozna. Az sem világos, hogy milyen eszközökkel érné el a célját, csak tippelni lehet.

Pl ez:

"Bizonyos esetekben, például az alapvető higiéniai körülményeknek sem megfelelő cigánytelepeken a születendő gyermekszám maximalizálása. A második gyermektől munkaviszonyhoz kötjük a gyermekvállalást."

Egyértelműen a cigány születést akarják megakadályozni. Hogyan? Abortusszal? A nők kötelező sterilizálásával akaratuk ellenére? Számomra egyik sem elfogadható.

Az sem világos, hogy a második gyerektől mindenki számára kötelező a gyerekvállalás, vagy csak a cigányok számára? (És ha terhes lesz a nő, munka nélkül, akkor mi van?)

Ráadásul ez a munkához kötés sem jó ötlet. Én nagycsaládból származok (nem vagyunk romák), 8 testvérem van, a legtöbben egyetemet végeztünk. Édesanyám otthon volt velünk az első gyerek születése óta (előtte dolgozott). Nekünk ez volt a legjobb dolog, hogy otthon lehetett velünk, tudott velünk foglalkozni.

Ha a férj keres annyit, nem tudom, mért kéne kötelezővé tenni a nő számára a munkavállalást. Az, hogy a férj is igénybe veheti a gyedet (munka mellett), egy jó húzás volt a kormány részéről, így a nő otthon lehet a gyerekkel, akkor is, ha nem volt munkahelye, és anyagilag nem járnak rosszul (ha a férjnek normális bejelentett állása van).

A bentlakásos iskolára meg nem értem, mi szükség van, ha a gyereket elveszik a szülőktől és nevelőotthonba helyezik.

Az sem világos, hogy számolná fel a cigánytelepeket. Hová küldené őket? Bárhová is telepíti őket, a probléma nincs megoldva.

A közbiztonsági terveikkel nagyjából egyetértek, sajnálatos, hogy a jelenlegi kormány ezen a téren nem nagyon tesz lépéseket. És egyébként ez nemcsak cigányprobléma. Pl. most olvastam, hogy a kormány pénzt különít el a kertségek támogatására. Hát ez az egész semmit sem ér, ha a közbiztonságon nem javít. Nekem is van egy kertem, pár évig szépítgettem, termeltem gyümölcsöt stb. Aztán egyszer csak kirabolták az ottani kis házikómat. A rendőröket kihívtam, semmi eredménye nem lett. Később visszajött a banda, és mindent elvitt, amit még talált. A szomszédokkal ugyanez történt. Azóta ott hevernek a kertek parlagon. Erre hiába adnak támogatást, hogy kezdjük el kihasználni, termeljünk, mert a közbiztonság katasztrófa lett.


Majd a saját elképzelésről később írok.

2021. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*kötelező a munkavállalás (nem gyerekvállalás)
2021. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak egy jobboldali párt van
2021. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

13#

Ez messze nem náci program, csak radikálisabb mint az mikor suttogva is csak halkan hangzik el, hogy légyszi ne szüljetek már 8 at a putriba.

Mindezt azért hogy a családipotlékbol, meg a többi gyermekek miatt után járó támogatásból, félállati szintén el legyenek a szülök, a gyerek meg le van sz@rva.

Visszont a problémát sokszorositjak.

Tegnap beszélgettem egy Miskolcon dolgozó EU dolgozó val. Szülészet. 90-10% az arány.Nem a magyarok javára...

Ha pár éven belül nem sikerül a cigánysággal szót érteni, és láthatóan eddig nem sikerült (nem csak itt hanem sehol Európában ahol sok van belölük, pl szlovákok, románok) akkor itt elképesztő állapotok fognak uralkodni. Persze ha nácizzuk non stop azt aki ki mondja a nyilvánvalót, és olyan programot rak össze, ami a 24ik órában kb nem lehet megengedőbb, akkor mit akarunk?

Részemről megy az x A Mi Hazánkra.

Az ellenzék úgy ahogy van el sem ismeri a cigány problémát. Nem régiben megvert egy ellenzéki, momentumos politikust, egy cigány.

Skandallum, írták volna a lapok, de mivel cigány volt az elkövető, nem lett belőle hír. Na, ez tökéletesen tükrözi számomra a baloldali ellenzék cigány programját..

2021. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 messze nem náci program? Minden kicsiben kezdődik. Annak idején a nácik is eleinte csak nem engedték a zsidókat a felsőoktatásba. Az még egész lightosan hangzik a születés szabalyozashoz.
2021. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17#

Ma meg Amerikában egyre több helyen kvóta szerint kell feketet, latinot felvenni, illetve az oktatásban kevesebbet kell teljesíteni mint egy fehérnek vagy ázsianak ugyan azért az eredményért. Ez itthon a cigányokkal van igy. De az gondolom nem náci dolog ha börszin szerint pozitívan különböztetjük meg az embereket.

Persze csak ha nem fehér emberől van szó.

Az sem náci dolog mikor az egyes villamoson belekötnek a barnák a feherekbe? Vagy mikor a 80 éves fehér néniket agyon verik pár tizezerért a barnák?

Ebben az országban nem a kisebbség retteg a "náci" többségtől, hanem a többség a "szegény üldözött, békés együttélést szomjazó" kisebbségtől.

Ezt mindknki tudja ebben az országban,csak belénk van fojvtva mert ha kimondod "náci" vagy.

Eljutottunk oda hogy ha a fehértől barnább emberket mersz kritizálni, legyenek azok Amerikában a feketék, nyugaton a muszlim "menekültek" itthon a cigányok, akkor stigmákat kapsz, "náci" leszel.

A Mi Hazánk lerakott egy programot az asztalra.

Egy olyat ami működhetne is végre. Pont azért mert radikálisan közelíti meg ezt óriási(állítom hogy az országban rövid és hosszú távon nincs égetőbb probléma) problémát.

Ez már a mi gyerekeink korában érezhető pozitív változás volna. Nem a Dunába lövés, nem táborokban zárás hanem a leghumnásubb a születés szabályozás, és putribol kiemlés.Olyam népcsoprtról van szó, akik 6-8gyereket szülnek normális jövedelem nélkül,normális családi közeg, normális jövőkép nélkül .

Ezzel a gyermeket is sikerül korán elcsesznni, de nem, ami működhethetne azt nem szabad.

Hisz joguk van ahoz hogy munka nélkül, csak a családiért 8at szüljenek. Nekik valamiért joguk van szétcseszni az országot, nekünk meg nincs jogunk tenni ez ellen.

Pompás!



Nem kéne születés szabályozáról beszélni, ha nem volna a sokkal nagyobb részük olyan amilyen.

Ma magyországon százezrek élnek, fekszenek le rettegve napról napra, azok miatt akik jogai miatt ennyire aggódsz!

Az nem náci dolog hogy egy élet munkája nem ér semmit mert a szomszédod életvitele tönkre teszi az ingatlanod értéket, és a nyugalmadat, a biztonságodat?

Szeirnted a vidéki, főleg öregek az úgynevezett, és amúgy majd mindenkire rásütött aki nem simogatná őket "nácik" miatt rettegnek?


De gondolom Te tudod, a liberális, mindenkinek nagyon jó megoldást...


Nem mehet ez így sokáig tovább.

Be fogjuk a Mi Hazánkat juttatni a parlamentbe. Mindezt úgy hogy ok nélkül törölte őket a facebook,(már a bíróság is kimondta) és nem tudják ezáltal olyan eredményesen elérni az embereket mint bármely más párt.

2021. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!