Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon nem sérül a...

Ha Magyarországon nem sérül a sajtószabadság akkor a médiatanács miért engedi hogy a közmédia Fidesz propagandát nyomjon?

Figyelt kérdés

Az ott ülő emberek nem veszik észre? Nem kéne az objektivitás legalább látszatát fenntartani? Értem én hogy az adott kormány átveszi a hatalmat és a médiát, de a látszatra nem kéne ügyelni?


Ha viszont a köztévé Fideszes, akkor gond van a sajtószabadsággal nem?


Mert Gyurcsány alatt is érződött hogy komcsi a köztévé, de ügyeltek a látszatra, és bemondták pl az ÖSZÖDI BESZÉDET, és Feire kínos híreket is leadtak, itt viszont Orbánra kínos hírt be sem mondanak.



2021. aug. 2. 19:04
1 2 3
 21/21 MolotovPunk ***** válasza:
70%

/2006ig az összes média kormánypropagandát nyomott/


Ez sem igaz.Mellébeszélsz.Én 2006 környékén és előtte is néztem az m1-en Napkelte műsort és szinte naponta hívtak be fideszes képviselőket interjúra.Színvonalasabb is volt,mint a mostani (közmédia.)

A mostaninak semmi köze nincs a közhöz.Egész nap 0-24-ben megy az egysíkú tájékoztatás.Ellenzéki képviselőket meg be sem hívnak a műsorokba.Nevetséges az,ami ott megy.Nem csodálom,ha sokan nem nézik már.Viszont a gond ott kezdődik,hogy ezt közpénzből finanszírozzák.

2021. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!