Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Dobrev Klára lesz a miniszt...

Ha Dobrev Klára lesz a miniszterelnök, milyen intézkedések várhatóak tőle?

Figyelt kérdés
Tegyük fel megnyeri a választásokat. Mik lennének vajon az első intézkedései, és hosszútávon hogyan alakulna a kormányzása?

2021. aug. 2. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Miért? A Fidesznek mi a programja?"

Na, ez tipikus. Kiröhögitek a "mijér, gyúcsány jobb vót?" kommenteket, majd olyanokat írtok, hogy "mijét a fidesznek vót programja?".

2021. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
11: A fidesznek nincs sose programja, a gyűlöletkeltés folytatásán kívül. Ez egy tény. Nem tudod előre mit fognak tenni.
2021. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, program nélkül három ciklus,3x2/3.addal talpon van az ország.

Ti meg elcsesztetek hosszú éveket az életünkből.

Még a labdát sem találtátok el,nem hogy a kaput.

2021. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy én elcsesztem? Én egyenlő vagyok a Gyurcsány kormánnyal? Ki mondta, hogy rá szavaztam/nék?
2021. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Elbandi,elqrtátok.

Most így érthetőbb.

2021. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fogjuk meg és vigyétek! -Adó, adó hátán!
2021. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy aki ki meri mondani, hogy az ellenzék sem jobb a Fidesznél (tehát mindkettő rossz), az már egyből "fidesznyik" meg "akkó' nézd ez emmegyet!!!".

Mi lesz, ha eljön Klára asszony? A sok baloldali, liberális fiatal jobb lesz, ha elfelejti a CSOK-ot és a többi kedvezményt, aztán gondolkodhatnak, hogy miből fogják a pulyákat eltartani, mert Klára asszonyék elveszik a fizetésük nagy részét. Nagyon jól hangzanak ezek a komcsi lózungok, hogy "fizessenek a gazdagok" meg "sokak Magyarországa", de nincs definiálva, hogy ki a gazdag és ki a szegény. Majd senki ne lepődjön meg, ha a nettő 2-300 ezres fizetéssel is "gazdagnak" fog számítani, és megemelik az SZJA-t 25%-ra.

Megjegyzem, ez a gazdagoktól elvesszük és szétosztjuk elv addig hangzik jól, amíg nem TE vagy az, aki megdolgozik a pénzéért (és szerencséje is van, de sok munkát is fektet bele), majd elveszik tőle, hogy szétosszák mások között. Nyilván itt nem Lölőre gondolok, de vannak sikeres emberek, akik megdolgoztak azért, amijük van.

2021. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!