Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ-sok! Miért nem fogadjáto...

LMBTQ-sok! Miért nem fogadjátok el az egészséges kultúrális "homofóbiát"? Miért rekesztitek ki a társadalom nagyobb részét?

Figyelt kérdés

Azért írtam zárójelbe a homofóbiát, mert nem valódi homofóbiáról beszélünk, senki sem akarja bántani az LMBTQ-sokat, amint az látható volt a prideon. Nyugodtan menetelhettek. Itt a homofóbiát ti használjátok az egészséges ősmagyar kultúrára, ahol a melegség elfogadott volt a négy fal között. Senki sem ítélte el, de nem volt a kultúra része ezt az utcán mutogatni, kérkedni vele. Nem volt része az életnek erre nevelni, érzékenyíteni, felvilágosítani. Azt mondjátok, hogy az LMBTQ személyiséget nem lehet neveléssel elnyomni, úgyis magától előjön. Akkor csak igazuk volt a régieknek, hogy nem kellett ebbe az irányba terelni senkit sem ráadásul óvodában. Mond hogy nincs igazam.


* * *


Az egészséges kulturális gyökereink része, hogy tiszta szívű heterók vagyunk. Önzetlenül, őszintén szeretünk, családban látjuk az életünk. Megértőek, igazak és adakozóak vagyunk nemzettársainkhoz és környörtelenek a harcban. Ezzel a szellemmel maradt fent a haza évezredeken át.


Ti miért rekesztitek ki a társadalom túlnyomó többségét? Miért kell a kultúrális gyökereinket homofóbnak, elavultnak, meghaladottnak mételyezni. Ez kibírt több ezer évet. Beleértem természetesen a nyugat euópai kultúrkört, hiszen az terjedt el hazánkban is. Ez a kultúra kibírt vagy kétezer évet és igen jó életkörülményeket teremtett nyugat-európában a gyarmatbirodalmat meglovagolva. Kíváncsi leszek, hogy ez a mai neoliberális "kultúra" mennyit fog kibírni a migráció és az LMBTQ mesterséges nyomásával.


* * *


Az afrikai, ázsiai kultúrális homofóbiát a kormányok elviselik. [link] Cenzúrázzák a konfliktusokat. Nem tudtuk róla, csak a mi, jobboldali médiáknból igaz? Az ellen nem léptek fel, csak a fehér, hetero, keresztény kultúrális "homofóbia" ellen. Miért nem vagytok velünk elfogadóak?



2021. aug. 3. 14:59
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
92%

#40

Én olyan stílusban írok, ahogy nekem írtak, szóval nem az én kommentemben kellene keresni a bajt. :)

Én azzal értek egyet, hogy addig tisztelek mást, amíg ő is tisztel engem. Az egész kommentszekcióban nem volt senki, aki rám reagált és ezt megadta volna, így nekem se kell.


Ahogy pl. te sem tetted, amikor hazug kijelentéseket teszel rólam vagy a kommentemről.


"Ezzel nehéz mit kezdeni."

Jah, ha valakinek nehezére esik a magyar, akkor tényleg lehetnek gondok a mondatom megértésével.


"szintén aggodalmát fejezte ki és nem miattam"

Az eddigi szövegértési skill-jeid alapján szerintem mindketten azzal járunk jobban, ha nem hisszük el ezt a mondatodat.

2021. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
92%
Mi azt nem fogadjuk el, hogy valaki utál, megkülönböztet minket, nem pedig a másik szexuális irányultságát, létezését
2021. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
79%
19#. Melegként sem akarnak semmit lenyomni a torkomon
2021. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok homofób, nem érdekel, hogy valaki vele ellenkező vagy azonos neműekhez vonzódik. Az jobban zavar, ha valaki a nyilvánosság előtt él nemi életet, ha egy párocska úgy egymásba van bújva, hogy szobára kéne menniük, ha valaki nyilvánosan elégíti ki magát. Megvan mindennek a helye, és van egy határ, ameddig belefér az utcán is, hogy két (bármilyen nemű és identitású) ember szereti egymást, meg van egy határ, amin túl már nem tartozik a nyilvánosságra. Én a tévében, interneten sem nézek ilyeneket, mert nem érdekel.
2021. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
22%
Transzik,b*zik, leszbik.Az ember jó létében már elfajzik :(
2021. okt. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem aki elítéli a másikat csak azért mert LMBTQ közösség tagja, az egy nyomorék.
2022. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Jeffrey Spender ***** válasza:
13%
A homoszexualitás az magánélet, nem tartozik a külvilágra. És a transznemülés az abnormálisság.
2022. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!