Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartja még mindig magát...

Miért tartja még mindig magát az a tévhit, hogy Kaleta Gábor a Fidesz embere?

Figyelt kérdés

Már az előző MSZP-s kormányok idején is konzul volt, köztük a most még aktív Gyurcsány Ferenc idejében is.


A bíróság döntését rengeteg Fideszes vezető politikus is felháborítóan enyhének nevezte.


Egyik oldal felé sem akarom ezt hárítani. Kaleta tette sem a Fideszt, sem az MSZP-t nem minősíti. Ez a saját tette.


Már régi ügy, százan leírták, de még mindig úgy látom, hogy tömegek hiszik azt, hogy Kaleta Gábor a Fidesz tagja volt. Tévesen.



2021. aug. 3. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Én tudtam, hogy nem a Fidesz tagja
Én eddig nem tudtam, hogy nem a Fidesz tagja
25 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez már csak a beszűkült balosoknál tartja magát. Épeszű már tájékozódott róla.
2021. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

"Már az előző MSZP-s kormányok idején is konzul volt"

Ez nem igaz, bár valóban régóta a külügyminisztériumban dolgozott, perui nagykövetnek 2017-ben nevezték ki, amikor ugye már régóta sehol nem volt az MSZP.


"Kaleta tette sem a Fideszt, sem az MSZP-t nem minősíti. Ez a saját tette."

Valóban, Kaleta tette Kaletát minősíti, a Fideszt viszont az minősíti, hogy nem bukott meg ez az ember a különböző átvilágításokon. Meg az, hogy sunyiban hazahozták Magyarországra, mert odakinn jóval súlyosabb büntetést kapott volna.


Az MSZP idejében tudtommal jóval kisebb súlyú feladatkörökben dolgozott Kaleta, amik talán nem is igényelnek átvilágítást. Illetve azért nem elképzelhetetlen, hogy 2010 előtt még nem voltak ott azok a bizonyos képek a gépén.


Egy szó mint száz, ügyesen próbáltad kimosni a Fideszt a sz@rból, de nem jött össze.

2021. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
Ne sajnáld tőlük, eddig bújhattak emögé a kamu mögé, de most úgy látszik, az ellenzéknek nem csak saját pedofilja, de gyerekgyilkosa is lesz. Eléggé úgy tűnik, hogy nem kacsa a gyanúsítás.
2021. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Mert a Fidesz menekítette ki Peruból, hogy ne foghassa el a helyi rendőrség. A Fidesz titkosított minden ezzel kapcsolatos információt, hogy ne tudhassuk pl mióta tudnak a dologról, stb.
2021. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

2: [link]


Tudom, tudom. Magyar Hírlap, szóval ez úgysem elég jó neked. De van Wikipédia oldala is Kaletának, ahol szintén le van írva a 2007-től kezdődő Los Angeles korszak.

2021. aug. 3. 20:17
 6/32 anonim ***** válasza:
81%

Fidesz végig titkolta az ügyet, ma se tudnál róla, ha néhány újságíró nem nyomozza ki.

Továbbá a fideszes ügyészséggel egyezett meg, hogy ilyen mértékű "büntetést" kapott. Hasonló esetben másvalaki (csak pár tucat felvételért) 3 év letöltendőt kapott.

Ezt nehezen lehet más párt nyakába varrni.


(mellesleg az első Orbán kormány alatt kezdődött a pályafutása, de ne is zavarjon)

2021. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

6: "Továbbá a fideszes ügyészséggel egyezett meg, hogy ilyen mértékű "büntetést" kapott."


Erről jöhet egy forrás link, meg a felette lévő gondolatodról.

2021. aug. 3. 20:31
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Kaletát a Fidesz bújtatta HÓNAPOKIG, abban a reményben, hogy sosem derül ki, mit tett. A Fidesz szöktette haza, és a Fidesz volt az, aki elintézte neki, hogy szabadon engedte fél milliós váltságdíjjal és másfél év felfüggesztettel.
2021. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
#5: Oké, erről nem tudtam, ezt megadom. De az továbbra is áll, hogy arról nem tudunk, hogy 2010 előtt is voltak-e pedofil képek a laptopján, illetve az is, hogy a Fidesz hazahozta a kinti igazságszolgáltatás elől.
2021. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 hollófernyiges ***** válasza:
66%
A nagykövet az bizalmi pozíció. Ha Szijjártó kinevezte, akkor az ő embere, akár párttag, akár nem, ilyen egyszerű.
2021. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!