Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered az a tévhit, hogy...

Honnan ered az a tévhit, hogy a tolerancia az intelligencián múlik?

Figyelt kérdés
Abszolút nincs köze egymáshoz a kettőnek. Vannak toleráns és nagyon buta emberek, és rasszista vagy homofób gyilkosok magasan átlag feletti intelligenciával...

2021. júl. 8. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Egyenes arányosság, minnél gyülölködöbb valaki, annál jobban hasonlit az intelligenciája egy seggre.
2021. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Átlagba
2021. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
A tolerancia megvan minden magyarban. DE! tolerancia =/= add fel a nemzeted, vallásod, hazát egy másik népségnek.
2021. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A tolerancia hiánya sem egyenlő a gyűlölködéssel.
2021. júl. 8. 16:37
 5/17 A kérdező kommentje:
Pl ha nem tolerálom hogy a szomszéd bácsi oda$zarjon a lépcsőmre, akkor gyűlölködő vagyok? nem hinném.
2021. júl. 8. 16:38
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
1-es akkor engedj be a lakásodba egy migránst, etesd, fizesd a TB-jét. Ja nem akarod? Gyűlölködő vagy. IQ-d egy seggre hasonlít. Hol benned a tolerancia?
2021. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem a toleranciaval van problema, a legtobb ember nincs tisztaban egy adott fogalom jelentesevel.

Az emberek tobbsege EQ hianyban szenved. Az irasod alapjan te is kerdezo.

2021. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Én se étem mé mongyák eztet ! én útálom a búzikot meg a cigányokot és zsidókot oszt akor mi van? falúba én vagyók a legókosab mer nekem van a legtöb osztájom !
2021. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tehát ha a szomszéd bácsit nem engedem oda$zarni a lépcsőre akkor nem az intelligenciámmal van probléma, hanem az empátiás képességeimmel. Oké. Sokkal jobb
2021. júl. 8. 16:50
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
A mesterseges intelligencia sem tolerans, mint inkabb szabalykoveto.
2021. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!