Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem nagyon szomorú...

Szerintetek nem nagyon szomorú, hogy ezer évig hozzánk tartozott az egész Kárpátok, most meg semmi?

Figyelt kérdés
Most konkrétan a Kárpátok 1%-a tartozik hozzánk.

2021. aug. 4. 09:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

10-es!

Baromság. Könnyű mindig a bűnbakot keresni. Ha több mint 10 millió magyar nem akart volna belépni, akkor nem léptek volna be.

2021. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

A hadi események a Szerbia elleni osztrák–magyar hadüzenettel kezdődtek meg. „Mindent meggondoltam, mindent megfontoltam” – mondta I. Ferenc József császár. "


Már megint a békés, ártatlan magyarok.

2021. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem szomorú, - nincs értelme a múlton keseregni. Szép (?) volt, jó (?) volt, elmúlt. Ennyi!
2021. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb lenne, ha megmaradt volna a történelmi Magyarország, mondjuk szövetségi államként, de ami engem inkább bánt az az, hogy a

határontúli etnikai kisebbségek nem kapják meg az őket megillető jogokat.

A román állam sem tartja be a gyulafehérvári szerződésben foglaltakat.

2021. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 qkker1 ***** válasza:
B+ egész Európát Magyarországhoz csatolták, mi kell még?
2021. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kikunyerálta? Még véletlenül sem azért kapták meg Erdélyt, mert mi szokás szerint a rossz oldalra álltunk a háborúban?"


Hát nem azért de mintha románok is "velünk lettek volna a háború első felében aztán megijedtek a rusziktól és inkább átáltak ennyi

2021. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

I. Ferenc József császár. "



Már megint a békés, ártatlan magyarok.


Mert ő aztán vérbeli magyar volt ugye?

2021. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!