Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy LMBTQ...

Egyetértesz azzal, hogy LMBTQ aktivistákat küldjenek be az óvodákba?

Figyelt kérdés

Most ne jöjjünk azzal, hogy hol olvastad, honnan szedted?!!! Csak fókuszáljunk a kérdésre. Igen, vagy nem?


Én határozottan nem.


2021. aug. 5. 13:04
1 2 3 4 5 6
 1/52 Feketeruhasember ***** válasza:
8%
LMBTQ aktivista mondjuk csak egy tulajdonság.
2021. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem értek egyet.


De:


1. Eddig se tett ilyet senki

2. A gumicsontnak bedobott törvény nem (csak) erről szól. Igazából eléggé nyitott kérdést, hogy mit is tilt valójában.

2021. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
61%

Határozott NEM a válaszom.

Sőt, semmiféle érzékenyítést sem támogatok.

Az én gyerekemet én szeretném irányítani a nemi, szellemi, erkölcsi fejlődésben. Az én felelősségem, de az én jogom is

2021. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%

Kár, hogy nem kezdtem el húzni a strigulákat az első kérdéseknél, amik ezzel a témával foglalkoztak. Most itt is meg lesz beszélve százezredjére ugyanaz, ugyanazokkal az érvekkel.


Egyébként nem értek egyet vele, ahogy pl. szcientológus, vagy sima katolikus hittérítőket, vagy vegán életmódot reklámozó aktivistákat se engednék óvodások közé. Óvodában semmilyen propagandának nincs helye.

2021. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
75%
Szinte senki se akarja. A videókat amiket ilyenkor linkelnek az emberek azok sem óvodákba zajlanak hanem külön szervezett rendezvényeken amelyeken önkéntes a részvétel. Pl könyvtárban felolvasás a gyerekeknek.
2021. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarom, csak az a helyzet, hogy nem is küldenek, így az ellenük való fellépés csak uszítás.
2021. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
13%

Nem.

Hiszen a pszichoszexuális fejlődése még befejezetlen.

Amúgy fura ez, bárki bármit is próbál elhitetni, a gyerekeim pl. röhögéssel vagy undorral viseltetnek ezen személyek iránt.

2021. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
7. Mert a te gyermekeid értelmes, hasznos hetero tagjai lesznek a társadalomnak:)
2021. aug. 5. 13:28
 9/52 anonim ***** válasza:
16%

Nem akarom.

A 2-esnek mondanám, hogy mindig van egy első alkalom. Ha múltban nem történt meg valami, az nem garancia arra, hogy a jövőben sem fog. Vagy valakinek nem ez a terve hoszabb távon.

2021. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
31%

Nem akarom, hogy menjenek. Akik azt írják, hogy nem is akarnak nézzenek szét külföldi cikkekben is(mondjuk sajnos ezek nem civil szervezetek)

[link]

[link]

Kisiskolásoknak szóló LMBTQ oktatási tervről, iskola előadásról még több van.

2021. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!