Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Farkas Endre Kiss(SoDi)...

Farkas Endre Kiss(SoDi) ismert még jobboldali körökben vagy feledésbe merült a 2006-os események után?

Figyelt kérdés

Saját magát nemzeti hősnek titulálja a 2006-os Gyurcsány elleni tüntetések miatt, illetve nyert valami kártérítést is a rendőrség miatt.


Most felnéztem a Facebook oldalára, de már össze vissza katyvasz megosztásokat láttam rajta.


Nemzeti oldalhoz tartozik még , ír esetleg valamelyik jobboldali médiumban amiről nem tudni?


2021. aug. 7. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem írod le a nevét, akkor már eszembe se jutna, hogy létezett valamikor, pedig akkor még nyomon követtem a tevékenységét.
2021. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Sokkal hamarabb kikopnak az emberek a köztudatból mint 15 év. Nekem semmit nem mond a neve amúgy.
2021. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1


Elérhető valamilyen platformon a Facebook kivételével, ott bejelöltem beszélni akartam vele egy forgatással kapcsolatosan de nem érkezett válasz.


Bár kicsit fura a Facebook profilja, nem ilyennek tűnt régen, de lehet csak viccből csinálja amiket kiír nem tudom.

2021. aug. 7. 09:52
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Múltkor elsétált a bekapcsolt kamera előtt, és vagy 10 ember látta a mikropéniszét.

Napisz aron láttam.

2021. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Ez komoly? Valami TV adásban?

2021. aug. 7. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

SoDinak nagyon komoly követőtábora van neten:

[link]

[link]

Ezekről mindent megtudhatsz ennek a szánalmas gyökérnek az életéről.

2021. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és nem azért követik, mert imádják. Épp ellenkezőleg. :D
2021. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6


Ez durva , de nem is igazán értem ez mi, pár cikkbe beleolvastam csak gyorsan a wikipedia oldalon de ezek valami kitalációk? Sodi csinálja ezt vagy nem értem?

2021. aug. 7. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
10:13: igen, ő csinálja ezeket.
2021. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a Sodipedia, nem Wikipedia.

Nem kitalaciok es nem Sodi szerkeszti oket.


Ami a kerdesedet illeti, 2006-ban is jelentektelen volt azota pedig eltelt 15 ev.

Ahogy te is irtad “sajat magat nemzeti hosnek titulalja”

Sajat magat tartja annak, ot nem tartja annak senki sem.

2021. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!