Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet bérkommentelőnek...

Hol lehet bérkommentelőnek jelentkezni a Fideszhez?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván sehol, ez az egész egy blöff.
2021. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Hol lehet, hol nem lehet.
2021. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
A Fudan-on. Soros bérencnek meg a CEU-n.
2021. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Megafon vagy MAGAfon mostantól
2021. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Senki sem fizet azért, hogy kommentelj a gyik-on, maguktól is vannak olyan emberek, akik egyik-másik párt érdekében kommentelnek. Engem pl. nem kell fizetni, hogy elmondjam, hogy szerintem a Fidesz a legjobb választás Magyarországnak.
2021. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Varga Juditnal kell kezdeni.


Youtube csatornajan ott van a "business inquiries" - azaz "biznisz ajanlatokert: <email cim>", arra kell irni egy bemutatkozo levelet, egy fotot az elozo valasztasokrol ami bizonyitja, hogy a fideszre szavaztal.


Altalaban Varga Judit titkarnoje szokott par percel belul valaszolni, ad egy youtube felhasznalot es egy idointervallummal rendelkezo tesztet, amit el kell vegezni.


Ezzel a felhasznaloval jogosult leszel az osszes Fideszes videonak a kommentjeinek a moderalasara.


Feladat az szokott lenni, hogy minden ellenzeki, vagy valosagos adatot ami a kormanyt mocskolna be azt torolni kell.


A nyujtott teljesitmeny alapjan hoznak dontest, hogy felvesznek e vagy sem.


Ha felvettek, akkor lehet tovabblepni es meg kell adni szemelyes informaciokat, lakcim stb, majd ezutan kell varni egy megerosito jelre, mert egy masik szerv is dontest alatt all hogy felvettek e teged vagy sem.


A vegso eredmenyt par nap mulva tudod meg, de ilyenkor ne szamits emailre vagy uzenetre, mert a megerosito jel az utolso fazisban 2kg friss krumpli amit a postan tudsz atvenni ajanlott csomagkent.


Ha ilyen nem tortenik, akkor 4 ev mulva probalkozhatsz ujra.


Szoval igen, nagy a verseny, nehez bekerulni, nem hianyszakma egyaltalan, de legalabb ad krumplit es beirhatod az oneletrajzodba a megszerzett poziciodat es teljesitmenyedet.

2021. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Az ellenzékkel jobban jársz, mert ők euróban fizetnek.
2021. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Ott az oldal alján az email cím :)

[link]

2021. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem nyitok meg ilyen linkeket, mert vírus.
2021. aug. 7. 22:24
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

Nem egyszerű kérdező, én sem tudom manapság hogyan.

Én még 2006-ban kezdtem, odasimultam az akkori Fidesz feltörekvő politikusokhoz, mert már akkor láttam, hogy itt hamarosan korlátlan Fidesz uralom következik.

Egy fideszes oligarcha holdurvarában kezdtem felszólgálóként, gyakran a padlót is kellett sikálnom, néha odadobtak egy-két maradékot a tányéromra és megaláztak, de nem érdekelt, hajbókoltam kitartóan. Egyre nagyobb figuráknál szolgáltam és komolyabb feladatokat bíztak rám.


És megtérült, ma már nincs anyagi gondom. 120 nm-en élek a II. kerületben. Havi nettó másfél milla megvan, és ezért nem kell csinálnom semmit, csak kommentelgetnem néha. A fideszes nagyurak gőgösek, de nagylelkűek, a hosszú éveken át tartó hűséget bőn jutalmazzák, első kézből tudom.

2021. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!