Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort nem csak Európa...

Orbán Viktort nem csak Európa szerte de már világszinten is elismerik mint kiváló miniszterelnököt és a demokrácia és nemzeti állam védelmezőjét, hogyan tudják tovább erőltetni a diktatúrás dumájukat ellenzékiek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Trollkodunk, trollkodunk? :DDDD

Egyébként a válasz: nem.

2021. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkább a humor kategóriába való.
2021. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ne ismerik el, ezt csak a Fidesz állítja. Sok országban szóba sem állnak vele. Ez nem ellenzéki duma, hanem tény.
2021. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Norbán ***** válasza:
86%
Orbán Viktor a demokrácia és közpénzek védelmezője :D
2021. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3


Melyik országban nem állnak szóba vele? :)

2021. aug. 8. 16:01
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az Ufókat kihagytad, ők is csak azért jönnek a Földre, hogy Orbántól tanácsot kérjenek.
2021. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%

Az ellenzék fő mondanivalói (hazugságai):


- nincs sajtószabadság:


[link] oldalon, ami az egyik legolvasottabb legalább háromszor annyi baloldali mint kormánypárti oldalt tart nyilván.


- diktatúra: ordítják az ellenzékiek, akik megfeledkeznek arról, hogy amikor 1989 előtt hatalmon voltak, aki csak ellentmondott nekik, már vitték is el. Az volt a diktatúra, nem az, ahol ezek az elmebetegek szabadon rohangálhatnak.


- O1G: az egyetlen fő mondanivalójuk


- Mészáros Lőrinc: nem akarom védeni, mivel nem vagyok az ügyvédje, de mindkét oldalon vannak olyan figurák, akik nagyon gyorsan gazdagodtak meg. Gyurcsány sem az eszével szedte össze a vagyonát a kommunizmus bukása után.


- oktatás és egészségügy: mindkettő fejlődik, de ezt valamiért a baloldaliak nem tudják belátni.


- Orbán fogadta be a legtöbb migránst az országban: az EU mégis elégedetlenkedik, amiért Magyarország nem fogadja be a migránsokat.


- Orbán lop: nem vagyok az Orbán ügyvédje, de van bármi garancia arra, hogy a hatalomra kerülő ellenzék nem fog lopni? Azt hiszem, hogy Lachner volt az a barom (talán MSZP-s), aki azt mondta, hogy aki hatalmon nem tud ellopni nem tudom hány milliárdot, az hülye.. Emellett ott van Tóth Csaba (aki elakarta ásni Karácsonyt) és Czeglédi, aki ellen jelenleg is folyik sikkasztás elleni eljárás. Nem, ők biztos nem fognak lopni.


- Bezzeg Románia: mégse mennek oda dolgozni, mivel nagyon jól megélnek ők ebben a diktatúrában még ellenzékként is.


- Mindenki kivándorol: Németországban valamelyik felmérés mégis azt mutatja, hogy sokkal többen költöznek onnan haza, mint ahányan kimennek.


- Rossz víruskezelés: egy japán szaki mégis azt mondta, hogy Magyarországon a harmadik legjobb. Bécsben még egy kisebb tüntetés is volt, hogy átjöhessenek Magyarországra megkapni a kínai oltást.

2021. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg még itt van az is, hogy Orbánnak nem állnak szóba.. Mégis ki nem áll vele szóba? Merkel mamóval rendszeresen találkozik, a V4-es országok vezetőivel is rendszeresen kommunikál, még Macronnal is beszélgetett nem is egyszer.
2021. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szóba állnak vele, de nem kéne úgy beállítani, mintha őt csodálná egész Európa, sőt, a világ...
2021. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2%

#9: Valamelyik német TV-n volt egy felmérés, hogy nem tudom hány európai vezető közül kit tennének meg kancellárnak. A szavazást gyorsan eltüntették, mivel Orbán nagyon vezetett.


Emellett én Romániában (Erdélyben élek), és egyszer fültanúja voltam annak, amikor két román arról beszélgetett (még Ludovic Orbán idejében), hogy bár utálják a magyarokat, de szívesen elcserélnék Ludovicot Viktorra.

2021. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!