Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar politikusok közül...

A magyar politikusok közül miért nem tud senki sem angolul, vagy max miért ilyen ősember-szinten tudnak?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergő és Vida Ildikó pl. meg se tud szólalni.


Orbán is a "Tarzan szereti Jane-t." szinten tart a "No migrants in!" felkiáltásával



2021. aug. 9. 01:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező

Vida Ildikó soha nem volt politikus, Karácsony meg 1 a sok ezer politikusból.

Orbán pedig nagyon jól beszél angolul, hiába erőlködsz, ezt maguk az angol anyanyelvűek írták le többen is a legutóbbi Tucker Carlson interjú utáni kommentekben a fox videójánál.

2021. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
mert hülyék mint a segg
2021. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
hm, most nézem ezt az interjút, és Orbán tényleg egész jól nyomja.
2021. aug. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Orbán egyszerű mondatokat használ, még én is értettem a közepes angolommal. Hidd el, ő beszél, nekem amit megfigyeltem inkább a kiejtés, valahogy egy magyarnál nagyon érződik, hogy nem az angol a anyanyelve, mintha nem is törekednénk a helyes kiejtésre.

A Fox interjú alatt amúgy sokan azt írják amerikaiak, hogy jobban beszél Orbán, mint Biden :D.

2021. aug. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Áder Jani se tud angolul.
2021. aug. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
#5 Bráder Jancsi :D
2021. aug. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Bráner*
2021. aug. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
73%

1) A politikusok jellemzően idősebbek, nem tanultak angolul

2) A magyar nyelvoktatás nem túl combos

3) A lakosság túlnyomó többsége nemhogy angolul, semmilyen idegennyelven nem tud.

2021. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mert elég az.
2021. aug. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Orbán angol tagozatos gimibe járt. Egyáltalán nem az a nép egyszerű, falusi gyermeke, aminek előadja magát: felsőfokú végzettségű szülők (60-as évek eleje), tiniként Fehérváron élt, angol tagozatos gimi a 70-es években, apuka középvezető, külföldi kiküldetésekkel a rendszerváltás előtt.
2021. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!