Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek, feministák milyen...

Melegek, feministák milyen alapon hivatkoznak mindig az állítólagos tudományra?

Figyelt kérdés

A tudomány nem egzakt dolog, nem létezik egy mindenki által elfogadott aktuális álláspont, ami szentül megkérdőjelezhetetlen és a kutatóknak tartania kell magukat hozzá. Régen lehet, hogy jobban így volt (laposföld stb.), illetve voltak hatalmas tudományos áttörések, amik megváltoztatták a dolgokról való gondolkodást (Newton, Einstein), de azért a genderre talán ne mondjuk már még véletlenül se azt, hogy az bármiféle áttörés, sőt egyáltalán hogy tudománynak lehetne nevezni.


Nincs tehát olyan, hogy a "tudomány mai állása szerint". Vannak kutatások, meg vannak más kutatások, amik ellentmondanak az előzőeknek. Meg vannak olyanok, hogy egy ideológiából gyártunk tudományt, teszem azt fajelmélet vagy marxista "tudomány". Engem leginkább ez utóbbiakra emlékeztet a gender, csak itt nem a burzsoázia meg a zsidóság az ellenségkép, hanem a fehér heteroszexuális férfi.



2021. aug. 9. 12:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
90%

"Nincs tehát olyan, hogy a "tudomány mai állása szerint"."


De van. innentől a kérdező nálam bekerült az ez hülye tasakba, szóval ennyit a kérdésedről


de hogy te is értsd:

mit tudunk a fekete lyukakról? a tudomny mai állása szerint...

idióta

2021. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:

21 ha egy hülyénél a hülye tasakba kerülök, az még mindig azt jelenti, hogy normális vagyok.

Amúgy várok forrásokat tőled, hogy ki konkrétan számodra a tudományosan mérvadó. Ha nem tudsz ilyet, akkor sajnos be is bizonyítod, hogy hülye vagy, aki okoskodni próbál.

2021. aug. 9. 16:03
 23/73 anonim ***** válasza:
83%
lusta vagyok, ez nem a kölönleges tudakozó, nem fizetsz nekem, szóval keresd meg magad
2021. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
89%

"A tudomány nem egzakt dolog, nem létezik egy mindenki által elfogadott aktuális álláspont, ami szentül megkérdőjelezhetetlen és a kutatóknak tartania kell magukat hozzá."


Tudományos tapasztalat, hogyha valakit egy nagy kinetikus energiával rendelkező kis fém tárgyal megdobunk a koponyáján, az súlyos sérüléseket szenved, nagyon valószínű, hogy meghal.


-ez egy állítás, ami szerint en nem egzakt és nem mindenki által elfogadott!


őőőőő...ugye most megvan, hogy a fejlövésről írtam? Na most mutass nekem egy tudományos munkát, ami cáfolja azt, hogy aki fejbe lősz az megsérül! 🤣🤣

2021. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
16%

Mennyi ostoba csúsztatás egy helyen:

1. A természettudományt összekeveri itt mindenki a társadalomtudományoknak nevezett hókuszpókusszal mint az utolsó is. A gravitációt elég nehéz tagadni, a feminista irodalmat meg a gender tudományokat viszont elég könnyű megcáfolni.

2. A házasság egy jogi/kulturális fogalom ahogy a család is. Az hogy a progresszívok minden fogalomnak új értelmet akarnak adni, teljesen elrelativizálva mindent az az ő nyűgük. Ettől még két csávó meg egy kutya nem lesz család, ahogy az azonos neműek házassága is egy fából faskarika, totális oximoron.

3. Ez az árvaházas duma egy régen lejárt olcsó demagógia. Így is több az örökbefogadásra váró pár mint az örökbe adható gyerek.

2021. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
68%
2%! Vicces, hogy amint az a "a társadalomtudományoknak nevezett hókuszpókusz" olyan eredményt hoz ki, ami nektek tetszik jobbereknek, pl. hogy a migránsoakt ha tömegével jönnek nehéz integrálni, akkor rögtön "közismert társadalomtudósok által nyilvánoságra hozott komoly tanulmányról" értekeztek. ha valaki arról publikál, hogy a meleg párok által nevelt gyerekek fejlődésében semmi abnormális nem tapasztalható, akkor meg hókuszpókusz...
2021. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

26: de ez nem csak a jobbereknél van ám így, hanem mindkét olvadalon egyformán.

Azt tegyük hozzá azért, hogy a jobbereknek nincs saját maguk által kreált tudománynak hazudott águk, a baloldalnak meg ott a gender.

Ki a nagyobb kamu akkor?

2021. aug. 10. 06:51
 28/73 anonim ***** válasza:
15%

#26

Az hogy a migránsok nem akarnak integrálódni ahhoz nem kell papír mert elég egyértelmű. Mellesleg ezen mi a társadalomtudomány? A statisztika meg a nyilvántartás már rögtön szociológia?

,,ha valaki arról publikál, hogy a meleg párok által nevelt gyerekek fejlődésében semmi abnormális nem tapasztalható, akkor meg hókuszpókusz..."

Ez meg tényszerűen hülyeség. Azokat a tanulmányokat mindenféle önbevallás alapján készítik, semmi objektív nincs bennük. Ellenben ahol vannak objektív kritériumok ott bizony kijön az hogy átlagban rosszabbul teljesítenek, nagyobb eséllyel hiperaktívak, nagyobb arányú az iskolaelhagyás, a függőségek kialakulásának esélye. Arról nem beszélve hogy nagyobb eséllyel is abuzálják őket.

2021. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
30%

Wikipédia:


"A tudomány a bennünket körülvevő világ megismerésére irányuló tevékenység és az ezen tevékenység során szerzett igazolt (tesztelt vagy bizonyított) ismeretek gondolati rendszere. A tevékenységnek bárki által megismételhetőnek kell lennie és végeredményben azonos eredményre kell vezetnie ahhoz, hogy az eredményt tudományos eredménynek nevezhessük."


Tehát a gender studies az nagyon is tudomány. És a legtöbb kutatás ugyanarra az eredményre vezet.


Nyilván a kutató maga is azt hisz, amit akar, hiheti hogy a föld lapos akkor is ha az összes eredmény mást mutat. De ettől még meg van szabva, hogy mi számít tudományos kutatásnak és mi nem.


Amúgy meg én elég jártas vagyok gender témában és nem találtam olyan kutatást, ami azt mondaná, hogy a fehér heteroszexuális férfi ellenség kéne, hogy legyen. Ez egy szubjektív álláspont aminek már nincs köze a tudományhoz. Attól hogy valamelyik aktivista néha a tudományra vonatkozik még nem jelenti azt, hogy minden amit mond tudományos tény.

2021. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 A kérdező kommentje:

29 igen, na ez nálatok kb. így működik: pofonverek 100 ember, akik szubmisszívek tehát arra izgulnak, hogy bántják őket. Közben kifejezetten ügyelek arra, hogy csak fehér férfikat válogassak össze.

Majd a végén, amikor megkapom, hogy 100-ból 100-nak tetsztt, hogy pofánvertem, akkor kihozom eredménynek azt, hogy a fehér férfiak szeretik, ha pofánverik őket.


Na így működik a ti tudományotok, miközben gondosan letagadjátok azokat a valós kutatásokat, amik számtalanszor bebeizonítják és cáfolják meg sorra a neokommunista elmebajotokat.

2021. aug. 11. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!