Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnak az emberek olyan...

Hogy tudnak az emberek olyan naivak és együgyűek lenni, hogy elhiszik, az ellenzéket egy fikarcnyit is jobban érdekli a kis életük/sorsuk/pénztárcájuk, mint a Fideszt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 20:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9-es, persze és a következő váltás majd őket "csukja le" (évtized vicce), akik alatt megint nem élnek jól az emberek, de kormányváltás lesz :D
2021. aug. 10. 20:29
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
A Facebook, RTL, hatással van sok emberrre.
2021. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
36%

Amikor összeállt a kép,hogy Fletó van az egész ellenzéki összefekvés mögött jöttem rá hogy inkább a jelenlegi klientúra,mint azok.

Fletó ismét megcsinálja nekik a 2/3-ot...

2021. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%
13: nem voltál te soha ellenzéki, egyébként nem a fideszpropagandát mondanád fel
2021. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Tehát:

SorosmigránsGyúrcsányemútnyocévellenségvédekezésakcióésakcióterv"

2021. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
97%

A lényeg a váltás. Egyiknek sem adni korlátlan hatalmat. Ha nem tetszik majd a mostani ellenzék kormányzása, lehet négy év múlva váltani. Ez a demokrácia.


Az, hogy egy ember bebetonozza magát, a saját embereit ülteti mindenhova, akik eltávolíthatatlanok, kiszervezi alapítványokban az egyetemeket, hogy oda is a saját embereit ültesse, na az az ami nem jó.

2021. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%

"Az, hogy egy ember bebetonozza magát, a saját embereit ülteti mindenhova"


Szerinted Karácsony kiket ültetett Budapest élére? :d

Gyurcsány sleppje ott diszeleg. :d

2021. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
17: a "mindenhova" a lényeg, hogy ne az legyen, hogy mindenhol fideszesek ülnek, legyen ellensúly. Oszd meg, és uralkodj. Ebbn az esetben a nép az, aki megosztja a hatalomért törtetőket, és kijátssza egymás ellen őket azzal, hogy nem mindig ugyanarra szavaz, hogy ne egy párt uraljon le mindent. Ez a demokrácia.
2021. aug. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
Soha nem értettem ezt a "jajj csak váltsuk le a Fideszt aztán jól van" hozzáállást. Ne is haragudjatok de én az egzisztenciámat is féltem... mert most oké lehet sok mindent mondani a kormányra, de mi van ha lesz megint egy olyan kretén mint Gyurcsány, aki IMF hiteleket vesz fel, mindent megadóztat, semmit nem fejleszt? Annak idején eléggé megszívtam én is, meg még jó sokan Gyurcsány ámokfutását... A Fidesz mindegy hogy ideológiailag mit képvisel, azért alapvetően stabil, kiszámítható és ha nem is jóléti de egy élhető hellyé tette Magyarországot... Én ezt nem merném leváltani olyankor akikről azt sem tudom mit akarnak, azon kívül hogy szapulják a kormányt, ráadásul a jelöltek többségének semmiféle vezetői tapasztalata, kapcsolatrendszere is, és némelyik annyira buta hogy az fájdalmas.... Főleg Fegyőr, Dobrev és Jakab. Egy tragédia lenne ha ezek közül valamelyik nyerne még a választást. Karácsony és Márki Zay még talán talán alkalmasabb lehet, de róluk sem tudom igazából mit akarnak....
2021. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
19: egyrészt ez nem Fletó-vezette kormány lesz, nyilván nem ugyanazt fogják csinálni, másrészt meg vannak olyan szempontok is, hogy a jogállam állapota, meg ilyen apróságok, hogy putyinizálódik az ország, és az ember jogait és szabadságát nem lehet pénzzel mérni
2021. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!