Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, a jelenlegi...

Mit gondoltok, a jelenlegi elmérgesedett politikai helyzetben LMBTQ-diáknak lehet baja egyházi iskolában?

Figyelt kérdés

Az öcsémről van szó, most megy középiskolába szeptembertől. Anyáék nem tudják róla, hogy meleg, csak nekem mondta el eddig meg pár közeli barátjának.


A településen, ahol lakunk 3 középiskola van összesen, egy egyházi gimi, ami erős iskola, jó továbbtanulási esélyekkel, meg két elég gyenge szakképző. Az öcsém orvos szeretne majd lenni, szóval csak a gimi jöhetett szóba, de ez egyházi. (A következő jó iskola 45 km tőlünk.)


Nagyon aggódok, hogy mi lesz, ha itt kiderül róla, hogy nem heteró... Kidobhatják ezért az iskolából?



2021. aug. 11. 08:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%

Ha ilyen kamukérdéseket találnék ki, inkább a lehallgatási ügyre kérdeznék rá, vagy a szájer-féle ereszcsatornára.

Önmagában az lmbtq téma közbeszédben tartása max a fideszes trógerek érdeke.

Erre gondolj cunika.

2021. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Ugye az megvan, hogy nem kell tudnia mindenkinek arról, hogy meleg? Nekem is volt leszbikus barátnőm,az egész suliban csak a barátai tudták, nem is volt belőle gond. Ahogy ezt se tudta az egész suli, hogy nekem heteroként ki jön be. Politikától függetlenül nem szokás hangoztatni az egész sulinak, hogy mi vagy. Magánügy, csak ezt egyesek képtelenek megérteni
2021. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném. De miért kéne ezt neki ott reklámoznia? Én soha nem beszéltem szexuális ügyeimről a gimiben (pedig lett volna miről), pedig hetero voltam.
2021. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Ha kiderül, akkor bizony lehet baja. Nem is feltétlenül azzal, hogy kirúgják, mert meleg, ezt még az egyházi gimi se merné megtenni, mert az országos botránnyal járna. Egyszerűen cinkosan hagynák, hogy a gyerekek zaklassák. Ha pedig a gyerek nem bírná tovább, és a szülőknek bevallaná, és ők kérnék az igazgató, stb. segítségét, akkor azt mondanák, hogy nekik nincs erre eszközük, és jobban tennék, ha átíratnák a gyereküket másik gimibe.

Szóval jobb, ha nem derülne ki semmi.

2021. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én abból indulok ki, hogy nekem is mindenki tudta, hogy kivel járok, mikor gimis voltam.
2021. aug. 11. 09:08
 6/21 anonim ***** válasza:
15%

Nem tartom kizártnak, hogy amenyiben megmondaná, hogy meleg, akkor a papok kezelésbe vennék.

És a megjegyzésemben épp az a vicc, hogy nem vicc.

magyarorszag, butaorszag, én így szeretlek :)

2021. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyszerűen nem volt barátnőm gimiben még. 19 voltam mikor az első barátnőm lett. Mondja, hogy nincs csaja. Kész. De ki is tetováltatja a homlokára, hogy "jaaaj, én egy szegény meleg vagyok, nézzétek"
2021. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Református gimi, nincsenek papok, csak egy lelkész, aki családos ember.
2021. aug. 11. 09:16
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Beteg!
2021. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
7: ha kisebb város, és a meleg párjával jár ide-oda, akkor nyilván látják, és kitudódik
2021. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!