Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki járt mostanában az Örsön,...

Aki járt mostanában az Örsön, az meg tudja erősíteni a cikkben írottakat? Tényleg túlszaporodtak ott az erőszakos koldusok?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez 2019 óta így megy, az elég hosszú idő, tényleg tenni kéne valamit. Ilyenkor persze senki sem illetékes.


2021. aug. 11. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Én ilyet még nem tapasztaltam az orson.
2021. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Pedig járok eleget arra de ez Fideszes cikk szerintem.
2021. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van máshol is, de nem hinném, hogy egy banda, inkább alkalmilag összeálló alkeszek, meg ragasztósok bandája.

Akik egy "banda", akok az autóutak melletti kéregetők, akik felosztják egymás között, ki, mikor hol van milyen időpontban

2021. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2016--Elnézést,,kérhetnék egy százast ?

2021--Hééj !! Agyámáá egy ezrest,mert meg...m az a..tt !

2021. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
73%

Rendszeresen járok arra. Forgalmas hely, tehát igen, vannak csövesek, de ez így volt 10 éve is. Viszonylag sűrűn látok rendőröket is.


Lehet, hogy csak szerencsém volt vagy kellően nagydarab vagyok ahhoz, hogy ne merjenek velem kikezdeni, de nem tapasztaltam olyat, ami a cikkben le van írva.

2021. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másrészt az Örs egyáltalán nem olyan különleges, kapásból egy tucat ilyen helyet tudnék mondani: például a népligeti aluljáró és környéke, a Határ út, a Blaha Lujza tér, az állandó rendőri jelenlét ellenére is.

Ott van Kőbánya kb. egésze, de kiemelve Kőbanya-Alsót, az Élessarok és a mellette lévő területek, mint a Terebesi Utca, ahol legalább két hajléktalanszálló van, meg az erdő, ami tele van csövessel.

Ami viszont szerintem veri a többi helyet, az a Kőbányai út, főleg az Orczy tér és a Hungária körút között.

Havonta vannak késelések, meg hasonló erőszakos esetek. Főleg azzal áll összefüggésben, hogy az ottani piacok kínai területek, az Orczy tér a cigány bandáké, míg a régi pályaudvart a hajléktalanok foglalták el. Éjjel életveszélyes arra gyalogolni, de a 28-as villamoson is vol már párszor késelés.

2021. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!