Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, miért éri meg...

Most komolyan, miért éri meg a világ elött leégetni magunkat, a Norvég ügy miatt?

Figyelt kérdés

Ennyit ér Viktornak?

Hogy leégeti saját magát a világ előtt, de a kis szavazói hidjék azt hogy Norvégia meglopta az országot?

Miközben kb önszántából adott volna pénzt?


2021. aug. 12. 17:43
1 2
 1/17 hypno ***** válasza:
74%
Viktor hatalmi tébolyban szenved. Neki csakis az számít, hogy minél tovább és minél több hatalma legyen, hogy élet és halálé ura legyen, minden csakis az ő kegyéből történhessen.
2021. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Melyik ország előtt nem égettük már le magunkat?
2021. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer majd egész Magyarországot bebörtönzik a politikája miatt.
2021. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy leégeti magát külföldiek elött, nem igazán számít.

Azért nem, mert a külföldieknek nincs szavazati joguk a magyar parlamenti választásokon. Cserébe itthon tudja mutogatni, hogyan harcol a norvégokkal

2021. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Marhául érdekli a világot a Norvég ügy.
2021. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
A psizchopatákat nem érdekli, hogy mások mit gondolnak róluk.
2021. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel te egy kóbor eb vagy a sok közül. És a nagykutyák egyike pénzt ad nekem, amit csak akkor adja oda, ha egy részével saját hatáskörben dönthet kinek adja.


Ez nekem nem tetszik! Így lemondok a nagykutyák ajánlatáról. Ezzel én egy stratégiai húzás eszközölök, nem csak a kóbor kutyákon (bocs a hasonlatért), hanem mindenkin aki kivülesik az érdekszférámból, mert nem hódol be nekem.


De akkor jövök az évtizedek során ellopott tökével, amikor kiéheztettelek kapsz egy kis krumplit, és voélá, csaknem harapsz abba a kézbe amely enni adott.


Közben azt kommunikálom az a csúnya Norvégia meglopott, de sebaj adék én krumplit, én vagyok a megmentőtök

2021. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Orbán már sokszor leégette magát. Fosos kis féldiktátor a Vitya.
2021. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Pedig igaza van, én a helyében visszamenőleges megvámoltatnám a norvégokat
2021. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés: Viktor jól tesz-gondol-érez mindent, csak a gonosz külföld, és tsi. gondol mindig mindent rosszul.
2021. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!