Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki élből...

Van itt olyan aki élből elutasítana egy olyan pártot akik nyíltan meleg/leszbikus embert jelölnek miniszterelnöknek a választásokkor?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát aki ezt szükségesnek érzi bejelenteni, arra biztos nem szavaznék. Nem vagyok kíváncsi mások szexuális életére.

Arra se szavaznék, aki bejelenti, hogy hány nővel csinálta és hogyan.

Egyébként lehetne meleg, vagy gerontofil, vagy bármi, nekem mindegy, nincs közöm hozzá, csak ne dicsekedjen vele.

2013. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de az létfontosságú , hogy egy politikus ilyen horderejű kérdést ne titkoljon mert abból lehet hosszabb távon kára (és egy politikus nagyon hosszú távra tervez).
2013. dec. 25. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Hogyha ez az ember olyan, aki az én világnézetemet, ideológiámat támogatja, akkor nem baj, hogyha homoszexuális.


De, ennek elég kicsi az esélye, a homoszexuális emberek általában liberalista pártoknál vannak.

Én, őszintén megmondva élből elutasítom a liberalista pártokat, nézeteket.


Tormay Cécile is leszbikus volt, mégis hazafias, jobboldali volt.

2013. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért, azt hiszed nincsenek melegek a parlamentben, akik titkolják? Mégis vígan elvannak.
2013. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mert meleg?

Nem.

Viszont azzal hogy bejelenti nálam olyan hatásvadásznak tűnik, hogy biztos nem szavaznék rá.

Tudnám, hogy ez csak egy szimpla politikai fogás (nem azt mondom hogy nem meleg), és ezzel akar magának szavazókat, szavazatokat szerezni.

2013. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak de megint más egy miniszter, egy politikus meg egy miniszterelnök.
2013. dec. 25. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Határozottan igen.

Szerintem az emberek döntő többsége elutasítaná, csak nyíltan nem vallja be.

2013. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel az ilyesmi, de ez mégsem parlamentbe való.
2013. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

A politika nem erről szól. Nem arról hogy a politikusok bejelentgetik a népnek hogy milyet f0stak aznap reggel.


Nem támogatom. Esetleg annyi mentsége lehetne még 1 ilyen embernek az én szememben, ha elismeri a melegfelvolulás provokatív jellegét, s legalább igéretet tesz annak konszolidálására. És ne akarják már nemzetté szervezni ezt a tlajdonságot. Nekem is kék a szemem, s mint így egy biológiai kissebséghez tatozom az emberi fajon belül. De ettől még nem járok "kék-szeműek felvonulására", nem jár ok "kék-szemű bárokba" , és nem lengetem mindenhol a "kék szeműek zászlaját"


Különbséget kell tudni tenni identitás és tulajdonság között.

2013. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Leszbikus lány vagyok és egyértelműen jobboldali beállítottságú. A nemi hovatartozás szerintem nem kellene, hogy téma legyen. Ha egy ember becsületesen elvégzi a munkáját, kiveszi a részét a társadalomból, akkor mit számít, hogy a nőket, vagy a férfiakat szereti? Nagyon rühellem az MSZP-t is, meg minden süket baloldali beállítottságú pártot. Van egy egészséges baloldal, de ezek mindent tönkretettek és leszégyenítették a baloldal fogalmát. Még, hogy veszélyben a demokrácia és a szólás - sajtószabadság... Ugyan, ugyan. És nem vagyok Fideszes. Na de a lényeg, szerintem nem ez alapján döntődik el az, hogy valaki jó politikus -e, vagy sem. Konkrétan Tim Cook ugyan nem politikus, de az Apple vezetője, szerintem nagyszerű munkát végez. Ugyanúgy Guido Westerwelle is meleg és mégis tudja a dolgát. Igaz, ő FDP-s, de ettől még normális.
2013. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!