Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon sosem választan...

Magyarországon sosem választanának meg egy meleg miniszterelnököt?

Figyelt kérdés
elvégre is nem a szexuális orientációja szerint kellene dönteni, mégsem hiszem, hogy egy meleget megválasztana a magyar nép...
2011. jún. 21. 18:37
1 2
 1/14 Sz1u ***** válasza:
45%
SP is az. OV faxát xopja...
2011. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

engem addig rohadtul nem zavar ,hogy meleg e vagy sem ameddig nem mutatja nem öltözik úgy stb...


Amerikában is nem olyan régen még rabszolgák voltak a barna bőrűek.Most pedig az elnökük is egy csoki..


Mellesleg ,ha egy miniszter meleg lenne azzal megaláznák az egész nemzetet hiszen egy miniszternek példát kellene mutasson.

2011. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem!
2011. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sz1u ***** válasza:
100%
Kicsit benéztem a kérdést, mert sem a miniszterelnököt, sem az államfőt (a mai magyar törvények szerint) nem a nép választja.
2011. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Más országban sem tudok homoszexualitását nyiltan vállaló miniszterelnökkel.

Az is igaz, hogy ezt a posztot nem közvetlen választással töltik be.

2011. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
ki tudja... Egy cigányt már megválasztott a birka kétharmad.
2011. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:53


hol élsz? a miniszterelnököt képzeld a nép választja, nem rémlik? a köztársasági elnököt azonban a parlament, de az alkotmányba utána nézhetsz. Ez már alap!


kérdezőnek!

Rossz hatással lenne az o.-ra ugyh semmiféleképp nem lesz, sztem

2011. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát egy meleget talán még megválasztanának ( Mondjuk egy nyíltan meleg miniszterelnök-jelölt valószínűleg olyan párt színeiben indulna, amire ma nincs nagy kereslet) De egy deviáns bu zit biztosan nem.
2011. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sz1u ***** válasza:

19:16


"hol élsz? a miniszterelnököt képzeld a nép választja, nem rémlik? a köztársasági elnököt azonban a parlament, de az alkotmányba utána nézhetsz. Ez már alap!"


Utánanéztem, de akkor Te már biztos tudsz valamit! Eleddig ugyanis az alábbiak szerint volt:


"A magyar alkotmány szerint a magyar kormány vezetőjét, a mindenkori köztársasági elnök kéri fel kormányzásra, és az országgyűlés egyszerű többséggel választja meg. A miniszterelnök tesz javaslatot a kormány tagjainak személyére és a köztársasági elnök nevezi ki a minisztereket. A miniszterelnök vezeti a kormány üléseit, és felügyeli a kormány által hozott rendelkezések végrehajtását."

2011. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

„Más országban sem tudok homoszexualitását nyiltan vállaló miniszterelnökkel.”


Jóhanna Sigurðardóttir, Izland miniszterelnöknője.

2011. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!