Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A könyveket miért nem tiltják...

A könyveket miért nem tiltják be, amikor már létezik e-book?

Figyelt kérdés

Semmi szükség arra,hogy kivágjanak egy fél erdőt,hogy papírt csináljanak belőle.Létezik E-book, ami minden igényt kielégít, sőt sokkal jobb is, mint egy könyv.



Egy könyv legyártásához nem csak fa, hanem rengeteg tiszta víz is kell.


2021. aug. 14. 14:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Egyetértek,a könyv a legnagyobb nyersanyag pocsékolás.
2021. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Azzal energiamennyiséggel, amit az e-book olvasására alkalmas eszközöd fogyaszt, amígy kiolvasod a könyvet lehet hogy többe fáj a természetnek, mint ami a könyv legyártásához kell.
2021. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Értem, amit írsz és valahol igazad is van, de nekem egy könyv akkor is papírból van, én nem szeretek monitoron könyvet olvasni.
2021. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
Mert az emberek nagyrésze érzelmek alapján dönt, nem logika alapján. (Lásd 3 válaszoló) Amúgy egy halom más terület van aminek még ennyi értelme sincs, és sokkal nagyobb környezetszennyezés.
2021. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Andizsuzsi ***** válasza:
86%
Én támogatom, hogy a könyvek újrahasznosított papírból készüljenek. A könyvkiadás megszűnését nem támogatom, a betiltását pedig értelmezni sem tudom.
2021. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Utalom az e-könyvelet
2021. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsére a legagyamentebb politikus sem jut el idáig.

1. Az e-bookot elő kellett állítani. A hozzá szükséges egyéb termékeket, amelyek lehetővé teszik a használatát, úgyszintén. Azoknak a műveleteknek a hasznosságuk mellett van egy károsságuk is. Után jön az az elektromos energia, amellyel működteted. Azt is elő ellett állítani, és van egy károssága ennek. Méghozzá néha rettenetesen nagy.

2. A könyvet szintén elő kell állítani, annak is van károssága. Ismered az előbbinek és ennek a viszonyát? Akkor mégis mi alapján ítélkezel, mondasz kemény kijelentéseket? Ez önmagában a felszínesség és a hatalmas tudáshiány beképzeltsége.

3. Az előbbiek a puszta technika. Ez fontos az embernek, de emellett van érzelem, kultúra, egyszóval a szellemi javak. Annak néha nagyobb a szerepe, mint a puszta technikának. Hol vetted ezt figyelembe?

Vannak úgynevezett kétbites emberek. Számukra a világ két bit, igen és nem. Mindent "így" csinálni és mindent, ami "úgy", likvidálni. Oké, ezt értem, de ennél még egy piócának is nagyobb az empátiája.

2021. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
A gyaloglást miért nem tiltják be, ha már létezik villamos?
2021. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Mi már megint ez a betiltás mánia?

Ennyire hiányzik a kommunizmus? Vagy Észak-Korea az etalon?

2021. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látom itt sok emberből lenne jó politikus... Fogalmatok sincs arról, mennyit is fogyaszt egy e-book olvasó, de azért szidjátok. Tessen utánanézni az e Ink-nek, meglepő dolgot fogtok látni.
2021. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!