Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan ember ezen a...

Létezik olyan ember ezen a világon, aki nem szereti a Trónok harcát (és/vagy a könyveket)?

Figyelt kérdés
Szerintem ez minden idők eddigi legjobb sorozata! :DDDDDDDD
2015. jún. 8. 20:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én bírom, bár a könyveket nem volt még lehetőségem olvasni.
2015. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
itt vagyok
2015. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Sose olvastam,nem láttam,mert túl felkapott,és már a könyökömön jött ki így is,annak ellenére hogy szinte semmit sem tudok róla.Nem vagyok ilyen fanatikus sorozatfüggő hogy rajongjak bármiért is.
2015. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de a film története azért nem teljesen követi a könyvet, mondjuk ez már megszokott. A könyv szerintem jobb.
2015. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szeretni nem tudom, meg utálni se, könyvet nem olvastam, filmet elkezdtem nézni, aztán valami dolgom támadt és kinyomtam, aztán mentem a dolgomra, utána meg már nem néztem meg. :P
2015. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 Bocsánat XD összekevertem a galaxis őrzőivel XD
2015. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A barátnőm és a haverom kis híján megkövezett, amikor azt mondtam, hogy nem láttam még a Trónok harcából egy képkockát sem. A mai napig így van. :D
2015. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Nekem vannak olyan barátaim, akik olyan sorozatokat képesek kihagyni, mint a LOST, Breaking Bad, The Walking Dead, Trónok harca, A szökés...


Vannak akiket ezek nem hoznak lázba, ezt nekünk fanatikusoknak nehéz feldolgozni, hogy hogy a fenébe hagyhatnak ki ilyen remekműveket.

De mindenkinek megvan a maga szórakozása meg ízlése, úgyhogy... :D

2015. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
A sorozat sz*r. De a könyveket szeretem.
2015. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azért azt nem mondanám, hogy sz*r. Csak egy id ő után már külön kell kezelni a könyvet és a sorozatot, de szerintem mindkettő úgy jó, ahogy van. Én most fogom befejezni az 5. könyvet. Jó lenne, ha minél hamarabb megjelenne már a 6. is.


Én azért szeretem nagyon, mert rengeteg erős karakter van benne; annak is van egyfajta "sötét oldala", akiről egyébként nem feltételeznéd. Sosem tudod előre, hogy éppen ki fog meghalni legközelebb, nincsenek jó vagy rossz szereplők. Egyszerre realista, ugyanakkor tele van fantasy elemekkel ( óriások, sárkányok, mások). Nekem a különböző házak, földrajzi helyek is nagyon tetszenek.^^

2015. jún. 8. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!