Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől romlott ennyit Budapeste...

Mitől romlott ennyit Budapesten a közbiztonság és miért hugy és kula szagú minden?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Tarló alatt sem volt semmivel sem jobb. Nap mint nap jártam az 1-es villamossal - mintha Kalkuttán mentem volna végig.

Unalmasak már ezek a propaganda-kérdések.

2021. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%
Tenyleg ilyen rossz Budapest? Akkor minek jon ide a sok videki szerencset probalni? :) El lehet innen menni, ha nektek egy budos varos!
2021. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
#12 Az 1-essel a Bécsi út és a Stadionok között nincs semmi baj. Ahogy a 4/6-ossal sem a Széll Kálmán tér és a Blaha között.
2021. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#11


Akkor menj le az Örs vezér térre és beszélj a drogos urakkal, hogy semmi gond nincs azzal, amit csinálnak, mert ilyen eddig is volt. Meg az Alle előtt káromkodó, bosszúból másokat leköhögő kannás boros társaságot is dicsérd meg, hogy semmit nem romlott a magatartásuk az elmúlt években. Népligetre már nem küldenélek el, onnan nem biztos, hogy egyben kijutsz, főleg ha a helyi orkokkal felveszed a szemkontaktust. Nyugati aluljáróról meg ne is beszéljünk...


Én határozottan állítom, hogy pofátlanabbak lettek az elmúlt időszakban a hajléktalanok és a romák. Nem is állítottam, hogy a főpolg választás az oka ennek, lezárások után romlott a helyzet érezhetően.


Szerintem ha már a csendes többség az adójából katonaságot és rendőrséget tart fent, akkor nem nekünk kellene rettegni az aluljárókban és a nagyobb csomópontokon, villamosokon és héveken...

2021. aug. 14. 19:17
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

19:17: az Örs vezér tér problémája az index cikkei alapján már 2019 eleje óta fennáll. Akkor még Tarlós apátok volt a főnök. Miért nem csinált rendet? Kampányfogásnak is jó lett volna.

A Népligeten jó párszor volt szerencsém átmenni, szintén Tarlós apátok alatt. Azt a szintet szerintem nehéz alulmúlni.

2021. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A rendőröket kivezényeltette Orbán a határra.
2021. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Márki-Zay miatt, de Karácsony kezdte meg Soros. Amúgy Gyurcsány!!
2022. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd Orbánt! Ő alá tartozik a belügyminisztérium.

Segítek, elvezényelték a büdös francba a rendőröket. Nem az önkormányzatok, hanem Orbán vitya.

2022. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!