Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érzi még úgy, hogy a...

Ki érzi még úgy, hogy a Fidesz megrogyott mostanában? Mintha még a mérsékeltebb szimpatizánsaiknak is kezdene betelni a pohár.

Figyelt kérdés

Mintha az utolsó botrányaikat nem tudták volna jól kivédekezni.


Lehet h már ők sem hiszik h nyerhetnek jövőre és már csak a vágyonátmentésre koncentrálnak?



#FIDESZ #Megrogyás
2021. aug. 15. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is úgy érzem
Nem tudom, sokszor éreztem már így aztán mégse. Már most sem merek hinni benne
Fenéket. Csak álmodozol
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Álmodik a nyomor...
2021. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, én is hasonlóan érzek, de négy éve is hasonló volt, aztán....
2021. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Miféle botrány? Lemaradtam valamiről?


Amúgy:


"Nőtt a Fidesz előnye az ellenzéki közös listával szemben és mindkettő támogatottsága stabilizálódni látszik – derül ki a Medián június eleji pártpreferencia-kutatásából.'

2021. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 árokpart ***** válasza:
55%
Pontosan így van és nemcsak a Fidesznek hanem az egész politikai elitnek a rendszernek van vége. Rendszerváltás kell!
2021. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1:

Csak nem egy ifjúkeresztény?:)

2021. aug. 15. 20:10
 6/18 Norbán ***** válasza:
46%
igen, már egy jó ideje ez megy... csak ugye ott vannak a szerverleállások, így bukni csak akkor fognak ha akarnak vagy ha erővel elzavarják őket
2021. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Molyember ***** válasza:
79%
Már nem védekeznek, mert ebbe is beleszarnak. A híveknek nem kell magyarázkodniuk semmiért, a kétmilliós tömegük meg elég mindenhez. De ha le is váltanák őket, az embereik akkor is maradnak mindenhol. Nem kell törődniük semmivel.
2021. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűen csak arról van szó hogy sokan elpártoltak tőlük, oltástagadók,leszbik,homokosok, stb.
2021. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Ma így ébredtél? Vagy honnan jött ez az érzület (álmodtad esetleg)?

[link]

Botrányok? Jelenleg Csek Katalin 4,5 milliárdja, illetve a Jobbikos csávó pedofil gyerekgyilkossági ügye viszi a prímet...

2021. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
A Covid az egyetlen hatalmon lévő kormány népszerűségét sem növelte, ha zárnak miért zárnak, ha nyitnak akkor miért nyitnak , miért oltanak, miért nem szigorítanak, miért szigorítanak, stb.
2021. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!