Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fognak rájönni az...

Mikor fognak rájönni az emberek hogy a jelenlegi magyar politikába mindkét oldalt alkalmatlan tolvajok ülnek?

Figyelt kérdés
Folyton azt hallom, és látom bárhol vagyok, vagy bármit olvasok hogy a két oldal (kormánypárti, és ellenzéki) egymásnak feszülve habzó szájjal oktatják ki egymást, hogy ki miért a rossz, és ki mit tett, és fog tenni. Kérdem én 2021-ben még nem jutott el az embereknek odáig az agya, hogy rájöjjön hogy mindkét oldal borzalmas, és nevetséges? Semelyik nem tartogat az ország számára jobbat, csak igérget mindkettő. Ennyire elbutultak az emberek, hogy nem látnak a szemüktől?

2021. aug. 15. 23:22
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Biztos elfogadták volna, az évek alatt folyamatosan elhalasztották a Lánchíd felújítását, aminek végül az lett a vége, hogy Tarlós kikerült a székből, és most nyilván nincs más alternatíva, mint Karácsonyt okolni a Lánchíd felújítása miatt...
2021. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

#41 Ne terelj!

Nem erről volt szó. Állítottad hogy minden közbeszerzés túl van árazva, én meg visszakérdeztem, hogy erre gondoltál-e amikor egyértelmű és bizonyított a túlárazás.

Mutass olyan esetet amikor tényleg bizonyítottan túlárazott volt a beruházás!

2021. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!