Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire népszerű a női...

Mennyire népszerű a női választópolgárok körében a Fidesz? Szerinted mi visz rá egy nőt arra, hogy a Fideszre szavazzon?

Figyelt kérdés

Elvileg ugye a lakosság 50%-a nő... Az O1G kormány pedig folyamatosan szexista, hímsoviniszta megjegyzéseket tesz. Az egész ideológiájukból és minden egyes megnyilvánulásukból süt a hímsovinizmus. Elég csak arra gondolni, amikor a washingtoni nagykövet ügyét "nőügynek" nevezte... Vagy régebben a Lázár vagy a Kósa Széll Bernadettre tett megjegyzései... Vagy a Novák Katalin főzés, mosás, takarításos epizódjai...


[link]


[link]


Én nőként biztos nem fogok a Fideszre szavazni. 23/N



2021. aug. 16. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Furcsa szempontok vezerelnek amikor az orszag jovojerol van szo a kovetkezo 4 evre!? :) De hat a szived joga.
2021. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem mindenki agyament libsi, aki 4 éves cikkekre vadászik (anyám, borogass, ebből jön a "folyamatos"???), a nők többsége normális, nő akar maradni, és tetszik nekik a családtámogatási rendszer.
2021. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Arra szavazol akire csak akarsz ... ez a demokracia lenyege.
2021. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

A feleségem nagymamája nemrég említette, hogy azért a nőnek valahol mégiscsak az a dolga, hogy kiszolgálja a férjét. Mindezt nem pozitívan, nem negatívan, egyszerűen tényként közölte. Szerintem ő nem Fidesz szavazó amúgy, de biztos vagyok benne, hogy nem tartja hímsovinisztána.


A sógornőm konzervatív, kerersztény családban nevelget 5 gyereket, számára 5 gyerek mellett dolgozni járni brutális teher. Ha neki azt mondod, hogy az asszony nyugodtan maradjon otthon, ha szeretne, az számára nem sértés, hanem támogatás. Ezzel együtt amúgy a macsó sógor minden munkából kiveszi a részét: főz, mos, pelenkáz. Nem mondanám a sógornőmre, hogy egy szubmisszív csicska volna.


Szóval én nem nézném ezt ennyire feketén-fehéren. Egy csomó nő pontosan úgy gondolja, hogy a világ normális rendje az, hogy a nő gyereket szül és gondozza a porontyokat. Ezt kimondani nekik evidencia, nem hímsovinizmus.

2021. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező,vannak nők,akiket nem érdekel a karrier.


Nekik teljesen kényelmes,hogy a férjük megkeresi a sok pénzt,amíg ők a gyerekkel foglalkozni.

Egy részüket eltartja a férjük,akik dolgoznak,azok meg úgy vannak vele,hogy hát csak azért,hogy ne mondják rá,hogy nem dolgozik,de lényegében a férj jövedelme hozzá a bevétel nagy részét.


Ez nekik kényelmes,nincs akkora felelősség rajtuk,hogy megteremtsék az anyagiakat.

Nézd meg a mai nyugdíjasok arányát mondjuk,akiknek többsége nő.

Na vajon miért?Azért,mert nem roppantak bele a munkahelyi stresszbe.

Elélnek 20-30 évig nyugdíjasként,sokan ugyanannyi ideig özvegyek.


Ezért van,hogy az idősebb generáció többsége fideszes,mert a nyugdíjasok többsége nő.

2021. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4-es Nem arról van szó, hogy a "konzervatív" családi modell teljesen rossz lenne. Ezért a válaszod nem teljesen a kérdéshez kapcsolódik. Ugyanis a kontextust is nézni kell, amelyben a Fidesz hímsovinizmusai elhangzanak. Például az amerikai nagykövet ügye egyáltalán nem "nőügy". "Nőügyekkel nem foglalkozom", mondta a dakota törzsfőnök.


Aztán persze ott vannak a Novák Katalin felháborító, megbotránkoztató és durván izzadtságszagú szócsűrései. Érdemes végignézni a videót. Mindegy, hogy mit és hogyan mond, az jön ki - száz szónak is egy a vége - , hogy a nő egy szülőgép és a férfiakkal nem egyenrangú (különbség szépségei...)


[link]


[link]


1-es, ne forgasd ki a kérdést. Ha csak ez lenne a legnagyobb probléma a g##i kormánnyal...

2021. aug. 16. 17:11
 7/22 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
38%
Minden tekintetben a Fidesz a legnépszerűbb párt, ami érthető is, a legjobb hazai párt.
2021. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem meg a nő felsőbbrendű. Egy férfinak elég sokat kell tennie azért, hogy a nők egyáltalán szóba álljanak vele.
2021. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

A nő maga dönti el, hogy kivel jön össze. Most arról ki tehet, ha egy nő, egy hímsoviniszta barommal jön össze, aki kutyába se nézi. Sok olyan sztori van, ahol a férfi eleinte megjátsza a romantikus Casanovát, aztán megfekteti a nőt, összejönnek, és utána ledominálja a nőt. Közben meg ott van egy csendes srác, aki full egyenrangúnak tartaná a hölgyet, de az meg letojta, mert a bunkó menőbb.


#8 voltam.

2021. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%

"Mennyire népszerű a női választópolgárok körében a Fidesz?": szerintem full odavan rengeteg nő Viktorért, így csont nélkül rászavaznak majd.

"Szerinted mi visz rá egy nőt arra, hogy a Fideszre szavazzon?": a nem gondolkodás magasan üti náluk a plafont e téren.

2021. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!