Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ekkora nagy szegénységben...

Ha ekkora nagy szegénységben élnek a magyarok mért vannak tele a fizetős és szabad strandok, a "drága" lángosnál mért alakulnak ki hatalmas sorok, mért vannak dugók az autópályákon?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy az emberek csak az interneten siránkoznak, hogy mélyszegénységben élnek közben elmentek itthon vagy külföldön nyaralni, az is meglehet hogy éppen nyaralás közben fikázzák a rendszert. Nyilván az átlag magyar nem tud úgy elmenni nyaralni hogy napi három étkezés és az uzsonna valami vendéglőben vagy étteremben legyen de az átlag nyugat európai sem tudja ezt kivitelezni.

2021. aug. 17. 16:40
1 2 3
 1/21 Norbán ***** válasza:
69%

a cucializmusban is tele voltak a starndok és sor állt a lángosért


hatalmas fejlődés

2021. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%

"az emberek csak az interneten siránkoznak, hogy mélyszegénységben élnek". Nem az emberek, csak 3 csoport:

1. ellenzéki propagandisták, demagóg politikusok

2. akik mindig panaszkodnak

3. a lúzerek

2021. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1. Orbán Viktor óta nagyobb diktatúra van mint a cucializmusban és soha nem éltek ilyen rosszul a magyarok. 10 éve csak az árak emelkedtek és nem volt béremelkedés, 10 éve rohad az ország...
2021. aug. 17. 16:45
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Sosem értettem én sem ezt. A magyarok úgy en bloc sosem voltak szegények, valamelyik oldal (általában éppen az ami nincs kormányon) mindig próbálja lenyomni az emberek torkán, hogy ők milyen szarul élnek. Közben meg annyi új autó, lakás, ház fogy mint még soha. A hisztizés mindig nagy erőssége volt a magyar társadalomnak :D
2021. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Ajánlom figyelmedbe a #3 válaszomat. A mondandója megfelel válasznak a kérdésedre.

2021. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Az átlag nyugati pár évente újra cseréli a kocsiját, ami nem ugyanaz a kategória, mint megvenni a lángost a strandon.
2021. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
3, nekem 9 év alatt 4x-esére nőtt a fizetésem :) Ja, mert tanultam, fejlődtem folyamatosan, hogy jobb állásom legyen? Neked nem megy mi? :D
2021. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Mert az összes emberbe belenevelték a nagy fogyasztás stílusát !

Mindegy mennyit keresel,vagy hitelre vagy nem,,de neked el kell menni nyaralni,kell venned kocsit,drága műszaki cikkeket,el kell menned étterembe,el kell menned mindenhova csavarogni,,csak hogy költsd a pénzed !

Ha mindezekre simán futja,,akkor jön az,hogy jövőre még többet akarsz majd !

Új,erősebb,drágább,nagyobb kocsi,új erősebb laptop,új erősebb telefon,új és nagyobb tv,messzebbre kell majd menni csavarogni,messzebbre kell majd menni nyaralni,,,stb....

2021. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7. Most mond hogy az ellenzéki átlag proliknak nem ilyen mentalítása van mint amit a 3. válaszban megfogalmaztam. Bárhová nézek az interneten mindig van ilyen és ehhez hasonló komment.
2021. aug. 17. 16:52
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Mert nincs szegénység
2021. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!