Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-emberek egy részének...

Az LMBTQ-emberek egy részének nincs már elege a szélsőségekből?

Figyelt kérdés

Én többnyire semleges vagyok minden kisebbségi mozgalommal szemben, de vannak meleg ismerőseim, őket maximálisan elfogadom. Nem szoktam ugrani arra, ha valaki kitesz egy direkt lejárató posztot LMBTQ témában, de az is feltűnt, hogy erre néha elég rendesen adnak is okot.

Szeretném leszögezni, tudom, hogy itthon ezek a túlkapások még nincsenek jelen mint ahogy azt is, hogy a melegek nem pedofilok. De volt itt pár link és kép, ami szerintem is azonosulhatatlan és túlmegy egy határon:

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=scWdhTCu130

Ezeket is biztos meg lehet magyarázni, de szerintem egy meleg is beláthatja, hogy ezek kívül esnek már a szó nélkül tűrhető kategórián, és ugyanaz a provokáció velük a cél, mint ahogy a kormánymédiának a b**izás, migránsozás. Én nem tudom eldönteni, hogy tényleg meg akarják-e ezeket csinálni itthon vagy csak a provokáció a cél, mert ha az előbbi akkor én sem tudom támogatni őket ebben. Az adatok a gyerekek nemváltásáról vagy hormonkezeléséről nem tudom mennyire valósak, de állítólag ehhez szőli beleegyezés sem kell már egyes országokban, ami ijesztő.

Tudom, hogy a melegek nagy része itthon sem támogatja ezeket a szélsőségeket, de nem lenne akkor jobb kiállni és elmondani, hogy ők ebből már nem kérnek?

Mert akár szeretnék akár nem, ezzel őket is fogják azonosítani amíg a szivárványos mozgalomba beállnak, hiába mondják el, hogy ők ezekekkel nem értenek egyet.



2021. aug. 20. 11:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*szülői beleegyezés
2021. aug. 20. 11:32
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Az lmbtq mozgalom már rég nem a jogokért küzd..
2021. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Hm, egy teljes napig hanyagolva volt a téma. Ez rekord!
2021. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez is olyan, mint a muzulmánoknál.

A muzulmánok többsége nem terrorista, nem venne fel pukkantós mellényt.Viszont elítélni nem fogja, aki ilyesmit csinál, mert tudja tudat alatt,hogy érte is teszi.


Ugyanez igaz az lmbtre is.Nem fogják elítélni a túlkapásokat,hanem próbálják bagatellizálni, kisebbíteni a jelentőségét.

2021. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

#4

A békés muzulmánok elítélik a terroristákat. Joggal. És hiába, mert újra és újra felteszik a kérdést, hogy a békés muszlimok miért nem ítélik el a terroristákat.

Viszont egy öngyilkos terrorista nem említhető egy lapon egy fotóval, amibe senki sem halt bele, senkinek nem lett belőle érdemi kára, és egy normális világban mindenki csak röhögne rajta.

2021. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

"Az adatok a gyerekek nemváltásáról vagy hormonkezeléséről nem tudom mennyire valósak"


Ennél a mondatnál kellene megállni, és végiggondolni, hogy mit rontottál el az életedben.

2021. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
68%
Azokból a szélsőségesekből van elsősorban elegük, akik elnyomásban tartják őket.
2021. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 steven95 ***** válasza:
65%
De, elegem van a kormány-korbácsolta szélsőségekből.
2021. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Ez mind semmi, további felháborító kép a Prideról:

[link]

2021. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 steven95 ***** válasza:
65%
Fúj #9. Turullal való közösülést hírdesd a 4 fal között.
2021. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!