Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan érti Varga Judit, hogy...

Hogyan érti Varga Judit, hogy a magyarok nem fogadják el, hogy ... idegen eszméket erőltessenek rájuk?

Figyelt kérdés

Hát Szent István nem ezt tette? Egyetértek Szent István ezen tetteivel. De azért Varga Juditból többet néztem ki, minthogy ellentmondásos sületlenségeket mondjon.

[link]



2021. aug. 21. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Varga Judit a szocializmusra és a liberalizmusra gondol.


Egyiket sem kérték a magyarok, mégis előbbi rájuk lett erőltetve, utóbbit meg próbálják ránk erőltetni, propagandálni.

2021. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg többet néztél ki belőle?? Ennél én ismeretlenül is többet néztem ki belőled.
2021. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
1. Mert ugye a kereszténység felvételét népszavazáson kérték a magyarok :)
2021. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
A magyarok épp így nem kérték azt, hogy feudalizmus legyen. Vicces, hogy az összes ilyen múltba révedő konzi azt hiszi, hogy úr lenne, nem pedig zsellér. Nyilván örül annak, hogy 8 órás munkanapja van, hogy ingyenes az oktatás, hogy kap kórházi ellátást, hogy vannak közparkok és közkönyvtárak. Azt meg mondjuk elfelejtik, hogy ezek mind baloldali vívmányok.
2021. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
Varga Judit mindig igazat mond.
2021. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem alapból értelmetlen dolog egy több mint ezer éve történt dolgot a mai helyzettel összehasonlítani. Más volt a világ akkor és más most. Minden szempontból.
2021. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!