Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Budapest Pride mennyibe...

A Budapest Pride mennyibe került az állami költségvetésnek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 17:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%

Ez azért nem jó példa, mert ott van pl. a Mi Hazánk. 5% alatt a támogatottsága, mégis amikor felvonulnak, rendezvényeket tartanak rendőri biztosítás ott is szükséges.


De szerintem van olyan Fidesz szimpatizáns is, aki nem kér a Békemenet nevű parádéból sem, mégis az adójából finanszírozzák a lengyelek ideszálíttását.

2021. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
45%
Sokba. Rendőr kivezénylés,lezárások egyebek, nem ingyen vannak ám. Mondjuk én nem küldenék rendőröket melléjük, de le se zárnák semmit.
2021. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
74%
Ne menjünk már bele ki mennyi adót fizet,amikor a melegek semmiféle adókedvezményt nem kapnak,még egy családos rengeteg kedvezményt kap.
2021. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem többe, mint a "békemenet".
2021. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
69%

"Akkor meg másba nem szállnak be, amibe a többség igen."


Többezerszerese megy el a melegek elleni uszításra, mint az ő védelmükre a prideon.

2021. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
24%

Rengeteg helyen dolgoztam az iparban, és csak néhány észrevételem van:


-Az ipari termelés javát nem a titkárnők és az egyéb szellemi dolgozók végzik (ők úgymond csak felveszik a megrendelést, vagy eldöntik, hogy mi mikor kerüljön gyártásra), hanem azok, akik 3 műszakban, túlórákkal beállítják és kezelik a gépeket. Ők termelik ki a szellemi vezetés pénzét is

-Ezen dolgozók között a melegek száma elhanyagolható

-Attól mert valaki ipari munkát végez egy gépen, nem droid, mint ahogy előttem is írta valami haladó bunkó állatkert. Ha így állsz hozzá, akkor állíts elő mindent magadnak amire szükséged van. Amennyiben nem megy, akkor el lehet gondolkodni mások szapulásán

-Bár még nincs családom, de nem fújok azokra akiknek van, és kevesebb adót fizetnek. Majd ha lesz párom és gyereket vállalunk, én is kapok adókedvezményt

2021. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
11%
15 senki sem uszít a melegek ellen. Ne menjenek be az oviba. Pont!
2021. aug. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%

@16 Az első bekezdésedben az a "csak" az egésznek a nyitja. Ha nincs értelmiségi egy termelési folyamatban, akkor nincs aki megtervezze a gyártósort, senki nem szervezi az ellátási láncokat, a vevők nem tudnak a termékről, a gyárat bezáratják jogi hanyagságok meg adócsalás miatt, nincsenek automatizációk, stb, stb, stb.


Az meg különösen mókás, hogy azt hiszedm hogy a soron nem dolgoznak melegek :)

2021. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
84%

"senki sem uszít a melegek ellen. Ne menjenek be az oviba. Pont!"


Leszbikus vagyok, óvónő, és hiába nem tetszik neked, bejárok dolgozni.

2021. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
18%

19

De gondolom te nem arról karattyolsz nekik, hogy hány féle nem létezik a világban.

2021. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!