Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy mielőtt...

Hogy lehet az, hogy mielőtt feltűnt a Jobbik és a Kurucinfó, akkor ha nem tetszett egy tévéműsor máshova kapcsoltál, és miután megjelentek, azóta, ha nem tetszik a tévéműsor, akkor lázadozol, hőbörögsz és középkorias tanokat hozol vissza?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 00:53
 1/10 bumbi02 ***** válasza:
39%

és nem én tettem fel:))


Akkoriban az emberek nem tudták hogy ezt utálni kell.. azóta jött a Szent Vezér és megmondta hogy ez rossz.. ezt utáld..

2010. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

20 éven keresztül a hozzád hasonlóak döntötték el hogy a 4 fő Tv s médiába „ ami gyakorlatilag lefedte az országot” mi is mehet! Mi elégíti ki a bal – liberális politika igényeit és propagandáját. Pontosan ti alakítottatok ki ellenség képeket, és a sok hazugsággal mételyeztétek az embereket. Egyre nagyobb lett az igény a Jobbikra , a Kurucra, és egyre több ember vette észre hogy mennyire aljasok vagytok.


„Most vége a hegemóniátoknak és te lázadsz?”


A liberalizmus a középkori, és az elavult, nem beszélve hogy saját magát annulálja azzal amivé változott! Ugyanis ma már nem a kisebbségek jogaiért harcol, hanem a kisebbséges extra jogaiért a többséggel szembe menve.

2010. aug. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

06:33

Miért, mit akarsz, hogy himnusz, meg gárda felvonulás legyen a tv-ben egész nap? Nem tetszik, egy gomb megnyomása az egész, aztán nézel discoveryt, spektrumot, national geographic-et. Én is ezt teszem, de néha jó kikapcsolni az agyamat az orbitális baromságokon. Nem a te "kifinomult" ízlésedhez fog a többség alkalmazkodni. Esetleg szimplán ne nézz tv-t, aztán hagyd békén azt aki akar. Ne te mond meg másnak, hogy hogy élje az életét.


01:56

Te meg egy idióta vagy. Már csak azért is, mert hiszel istenben az alapján amit leírtál. Na ezért se szavaznék a jobbikra, olyan mint George Bush volt a menő szlogen hangoztatásával: "Isten áldja Amerikát!". Az Amerikai nép nagyon vallásos, így ezt a maszlagot beette. Volt is interjú, ahol egy nő arról nyilatkozott, hogy azért szavazott rá, mert istenfélő ember, és ezért biztos jó. Ugyan ez van a jobbiknál is, csak oda nem elég a vallás, kell a rasszizmus is.

Mellesleg a középkorral sok baj volt, ha akkoriban élnél nem sokáig húznád, talán maximum 30 évig.

2010. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

06:33

Miért, mit akarsz, hogy himnusz, meg gárda felvonulás legyen a tv-ben egész nap? Nem tetszik, egy gomb megnyomása az egész, aztán nézel discoveryt, spektrumot, national geographic-et


Te beteg vagy!


Én ne nézzek „ főleg az adóinkból működő köz szol Tv –t ha nem tetszik hogy egy kisebbség irányítja és egy kisebbség érdekeit szolgálja?


Nem barátom! Most kezdődik valami, amit a többség is képes elfogadni fenntartások nélkül!

Most kezdődik egy sokkal kiegyensúlyozottabb tájékoztatás. Persze a Fidesz mindig egy kicsit előrébb lesz tolva, de csak egy kicsit és nem úgy ahogy eddig volt.


De tudod én nem vagyok hajlandó beletörődni, hogy a köz TV ilyen vagy olyan „ abba sem ha túl Fideszes” mert azért köz TV. És igen, a ker TV k nek sem szabad hazudozni, legalább is olcsón nem.

Ha a hátterük kifizeti a milliós vagy milliárdos büntiket, akkor semmi baj! De büntetlen hazudni 20 éven keresztül?

2010. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

És még a Jobbik az általánosító.....


07:32


Ki a büdös lóf*sz mondta, hogy menjen egész nap a Himnusz meg a Szózat?


Ki mondta, hogy mit nézzél? Mondta valaki is, hogy ne nézzél Joshi-t? Olvass már vissza mielőtt hőbörögsz! Senki nem mondta, hogy mit nézzél, menjél hőbörögjél a szomszédoddal ha unatkozol.


Itt egy kérdés amire az egyik ember válaszolt, normálisan(aránylag), te meg olyanokat hozol fel, amik nem is történtek meg.


Ne kössétek össze a Kuruczinfót meg Jobbikot ha lehet...


Egyébként azelőtt is háborogtak az emberek, csak éppen nem volt hol gyűlni.


Én a dolgokat nem kötném a Jobbikhoz(ma már lassan az afrikai éhezés is a jobbik hibája ugye?) Egyszerűen vannak akik ritkábban akarják az agysorvasztást, ami egyébként kellemes időnként ez valóigaz. Én is szívesen nézek marhaságokat a tévében, mert el tudom dönteni mit nézzek. De vannak olyanok akik szerint sokszor van olyan, hogy nincs mit nézni amikor már nem akarnak agyat sorvasztani vagy túl sok az agysorvasztás.


A boszorkányüldözés(most jobbiküldözés) a középkori és elmaradott.

2010. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bumbi02 ***** válasza:
33%

már nem azér.. de kereskedelmi tv mind az rtl mind a tv2.. tehát a reklámok neki az egyik bevétel forrás..had ne részletezzük...

és nem lenne vetitve se a mónika show, se ajoshi barat, meg a barátok közt hogyha nem lenne nézettsége.. ennyi.. lehet hogy primitiv müsorok de amikor az ember hazaérkezik este 10kor melóból nem biztos hogy atomfizikai elöadásokat nézne... és még mindig él a távirányitó.. h ha mónika show megy, átkapcsolsz m1re, discoveryre, spektrum history national akármeik másikra.. már legtöbb háztartásban 3nál több adó van...de megnézném hogy ezek a tévéellenzök közül hányan is nézik a zrtlt és tv2t...kb annyian mint ahányan multik ellenharcolva bemennek a tescoba vásárolni..

2010. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"amikor az ember hazaérkezik este 10kor melóból nem biztos hogy atomfizikai elöadásokat nézne.."


tipikus átesés ló túlsó oldalára. alegtöbben csakehhez értetek. nem vagytok képesek egy prolbémát felfogni, hanem kapásból túlozni kezdtek.


ilyen téma ha azt mondom, hogy "gond van a cigányokkal, meg kéne oldani", akkor nekiálltok hőbörögni, hogy: "persze, hüüülye nááci, írtsuk ki az összeset miiii?"


hogy az idézetre válaszoljak. a joshi meg maónika felett a következő szint nem az atomfizika. szar, ha ennyit nem vesztek észre.

2010. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12:32

Ki mondta, hogy a cigánybűnözés nincs? Mi csak azt mondjuk, hogy nem kell általánosítani, és van egy-két normális jobbikos ilyen téren. Mellesleg a cigánykérdés folyamatosan jelen van, akár van jobbik, akár nem. Mire számítasz? Hogy megint bevezetik a munkatáborokat, aztán minden jó lesz? Ne nevettess.

Amúgy te se döntsd már el, hogy mi legyen a nézett műsor. Azt a nézők majd eldöntik. Megint előhozakodhatnék Japán példájával, akik ku.rva jól csinálják, és ott elmebeteg műsorokat adnak le a tv-ben, emellett ha nem a kötelességről van szó, nincs Japánnál liberálisabb ország.

2010. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a te szövegértésed egyenlő a nullával:)húzd le magad! nem is értem, hogy kinek írtál. odaképzeltél valamit és arra válaszolsz?
2010. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7:32 egy sötét idióta, el kéne küldeni gödörnek egy építkezésre...
2011. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!