Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzem, hogy egyedül a...

Jól érzem, hogy egyedül a fideszeseket zavarja Karácsony Gergely személye?

Figyelt kérdés
Szerintem rengeteg új kezdeményezés, felújítás történik a városban, ami ugyanúgy Tarlós idején is megkezdődhetett volna. De ugye tudjuk, Karácsony "alkalmatlan..

2021. aug. 22. 10:05
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Mert jó lenne megint egy berozsdalt szenilis Tarlos, aki fopolgarmesterkent olyan fogalmakkal nem volt tisztaban, mint h startup. Az egyetemunkre jott anno eloadni, amikor valaki megkerdezte tole, hogy mi a velemenye a budapesti startupok megjeleneserol? Mivel a kerdest sem ertette, en ezen a ponton dontottem el, hogy egy ilyen nem valo varosvezetesbe. Ez 2014 oszen volt!
2021. aug. 22. 10:29
 12/32 anonim ***** válasza:
23%
#3 Ez egy nagyváros, nem egy autópálya. Ne használj a belvárosban autót. Probléma megoldva 🤦‍♂️ ha meg nem tetszik, akkor lehet menni falura, ott tökéletes az autós közlekedés.
2021. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

Karácsony egy balf*sz.


Üdv!Egy ellenzéki.

2021. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%

#12

Egy nagyvárosban utak vannak. Mik közlekednek az utakon? Na? Úgy van, autók!

2021. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Amugy az tenyleg elmebetegseg ami az utakon megy. Lassan tobb auto lesz, mint ember. Vegulis jo uton vagyunk a klimakatasztrofa fele. :(
2021. aug. 22. 10:42
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

12#


Semmi közöd hozzá,hogy ki miért használ autót.

Ha már liberális demokráciában élünk, akkor hadd döntse el mindenki,hogy mivel megy (bizonyos keretek mellett).



A fejlődés, innováció lényege,hogy egyre jobban,kényelmesebben éljen az ember.

Miért nem szalmabálán alszol ágy helyett?Miért akarsz rugalmas munkaidőben dolgozni műszakozás helyett?


Mind kényelemből és, mert van akkora fejlettség, hogy megtehesd.

2021. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha a Fidesz bármit is mond, a nép beáll mögé amúgy is.
2021. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%

#11


Én sem tudom hogy mi az a startup:D


Pedig 16 vagyok..

Tuti valami belpesti új fogalom

2021. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
60%

Több ellenzékit is ismerek, akiket szintén "zavar" Karácsony személye. Én sem vagyok fideszes, de szerintem sem miniszterelnöknek való, sőt főpolgármesternek sem kéne lennie.

Eleve nem szimpatikus, hogy most lett Budapest főpolgármestere és már menne is tovább. Az, hogy felelős vagyok azért a hivatalért, amire a választópolgárok választottak, az az ellenzékben is egy ismeretlen fogalom ezek szerint.

2021. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
53%

Igen.


Az emberek 90%-a, aki szidja Karácsonyt a dugók miatt az:


-95%-ban nem budapesti lakos

-Életében nem ült még tömegközlekedésen, de szerinte az sz@r

-A szomszédba lévő boltba is autóval jár.

2021. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!