Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzem, hogy egyedül a...

Jól érzem, hogy egyedül a fideszeseket zavarja Karácsony Gergely személye?

Figyelt kérdés
Szerintem rengeteg új kezdeményezés, felújítás történik a városban, ami ugyanúgy Tarlós idején is megkezdődhetett volna. De ugye tudjuk, Karácsony "alkalmatlan..

2021. aug. 22. 10:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%

"-Életében nem ült még tömegközlekedésen, de szerinte az sz@r"


Ilyen ember nincs, maximum a felső tízezer tagjai közül, akiket csecsemő koruk óta sofőrös autó visz ide-oda.

A helyi,helyközi tömegközlekedés sz_r.Csúcsidőben heringparti van, nyáron melegek a járművek, télen hidegek és sok rajta az igénytelen ,"szagos" ember is.


Magyarországon az emberek 98 százaléka diákkorában tömegközlekedést használ.

Én is így tettem, de amint tudtam vettem autót, mert azalatt a tízenX év alatt baromira megutáltam a tömegverekedést.


Ez a tömegközlekedés annak való, aki idős,diák, valamilyen oknál fogva nem lehet jogsija, nincs pénze autóra.

Ez nekik lett kitalálva.

2021. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
*Én is így tettem, de amint tudtam vettem autót, mert azalatt a tízenX év alatt baromira megutáltam a tömegközlekedést.
2021. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Szerintem a tomegkozlekedes sehol nen jobb Europaban. Nalunk kifejezetten jo minosegu szerintem. Nekem is van autom, de elitelem, aki pl csak egy kis bevasarlasrabhasznalja, mert lusta setalni par szaz metert
2021. aug. 22. 13:14
 24/32 anonim ***** válasza:

#23

Dehogy jó. Voltál már más európai városokban. Frankfurtban legalább 20 metro vonal van, es fele akkor sincs mint Budapest, ahol 4 van.

2021. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed. Az már a te egyénre szabott butaságod fokmérője, hogy aki józanul gondolkodik, azt automatikusan beskatulyázod az általad gyűlölt emberek közé.
2021. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Azert Nyugat-Europaval ne vessuk ossze. Jocskan le vagyunk maradva hozzajuk kepest. En pl tavaly ota Pragaban dolgozom, es ott sem sokkal jobb a tomegkozlekedes, pedig Csehorszag alapbol elorebb jar mint mi.
2021. aug. 22. 16:28
 27/32 anonim ***** válasza:
36%
Gejgôke total alkalmatlan bàrmire is,buta, hazudós, passzív-agresszív, önimàdó, nem èrt semmihez, egy igazi hülyegyerek.
2021. aug. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

A belvárosban valóban nem rossz a tömegközlekedés, már úgy értve, hogy ott egész jó az összeköttetés, a mocsokról és az "utazóközönségről" inkább ne beszéljünk.

Viszont agglomerációból vagy a külső kerületekben pocsék. Pl. Dunakesziről Óbuda tömegközlekedéssel majdnem 1 óra, mert többször át kell szállni. Pedig kilométerben nem sok. Kocsival ez 15 perc. Ehhez jön, hogy 10 ezer a bkv-bérlet és akkor csak azt vetted meg... Nincs tapasztalatom a külső kerületekről, de hallom, hogy máshol ott is hasonló. Persze, hogy kocsival megy az ember.

Tarlós alatt is ez volt, de Karácsony aztán végképp nem fogja tudni ezt megoldani.

2021. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#28


Jó lenne, ha az agglomerációt nem vennéd bele a budapesti közlekedésbe. A MÁV hibája, hogy az elővárosi közlekedés kaki, és minden vonalon van valami borulás szinte minden nap. A HÉV-ek ezzel szemben szinte mindig jól járnak.


Dunakeszin semmilyen BKK által üzemeltetett járat nincsen, így értelmetlen a felvetés is.


Itt nem arról van szó, hogy milyen király a Békásmegyer-Havanna lakótelep összeköttetés, mert nyilván nem az, hanem arról, hogy a belvárosban minden esetben gyorsabb a tömegközlekedés, illetve a külső kerület - belváros viszonylatban pedig minimum versenyképes, de inkább gyorsabb a tömegközlekedés.


A másik, hogy mindenki úgy állítja be, hogy a bkv-n csak és kizárólag csövesek utaznak :D

Hát nem tudom, elég régóta bkv-zok napi szinten, de ha járatonként van 1 kétes személy, akkor sokat mondtam. Persze nem mindegy, hogy a 28-as villamoson utazol este 11-kor, vagy éppen az 5-ös buszon Pasarét felé. Metrón szinte alig látni, busz villamos pedig elvétve..

2021. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Szerintem az utazokozonseg tekinteteben is van fejlodes. Ok, most nem a 4-6-rol beszelek. Ez mar egy társadalmi problema. De regebben a 11-111-es buszon is lathattál hajléktalant, én már évek óta nem látok. Légkondi is mindig müködik, megbizhatoan jar. Nyilvan aki eleteben nem ult tomegkozlekedesen, aszerint minden tav orak alatt teheto meg, miközben bizonyos tavok BKK-val igen is gyorsabbak. Pl Rozsadomb-Batthyany ter. Budarol barhova eljutni Pesten.
2021. aug. 23. 10:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!