Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Gáspár miért szingli?

Orbán Gáspár miért szingli?

Figyelt kérdés
Fekete-Győr András apa lesz, Cseh Katalin megházasodott, a keresztény-konzervatív királyfi mikor követi a példájukat?
2021. aug. 22. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Roma is, búza is, így a kutyának se kell.
2021. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Bandika 32, Katika 33, Gáspárka meg 29.


Értem én, hogy ellenzékiként jó ezen csámcsogni meg reménykedni, hogy hátha meleg csak épp normáliséknál ez nem téma, mert tudod négyfal között otthon mindenki azt csinál amit akar.

Nem normálisoknál meg ezzel kell hivalkodni, hogy én meleg vagyok, én meg transzszexuális mert akkor legalább nem kell arról beszélni, hogy mit tettünk le az asztalra.

2021. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
#3 Bandikának eddig is volt barátnője. Katikának meg barátja. Gazsit látták már nővel egyáltalán?
2021. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet,hogy incel.
2021. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ezt nem értem. Ha ez a kérdés egy baloldalinál jön elő, felháborodást vált ki, mert magánügy. Valóban az.

O. Gáspár esetében miért nem magánügy? Lehet, hogy azért nem látták nővel, mert nem akar kellemetlenséget a barátnőjének.

2021. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, azt a példát látta maga előtt, hogy nagypapa elagyabugyálta a Papát, a Papa behúzott egyet és eltörte anya állkapcsát (2002-ben), ő azonban nem akar ilyeneket csinálni...
2021. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Az is lehet hogy csak Qrvákkal csinálja és neki ez jó.

Nem ö lenne az első. Am meg kinek mi köze hozzá ?

2021. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!