Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom a Fidesz LMBTQ...

Jól látom a Fidesz LMBTQ ellenes propagandával bebiztosították maguknak 2022 választási 4/5 győzedelmet?

Figyelt kérdés
Ellenzékiek hiában reménykedtek, hogy jövő választáskor ellenzék fog nyerni. Mert a Fidesz ezzel új ellenséggel LMBTQ ellenes propagandával, sikerült rengeteg szavazót szerezniük. Ezzel LMBTQ ellenes propagandával köszönhetően, a 2022 választáskor a Fidesznek meg lesz 4/5 győzedelme.

2021. aug. 23. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Akármit is szívsz, már túltoltad.
2021. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha emiatt nyer a Fidesz, nagyon remélem hogy tovább fog lopni.

Sokkal durvábban, aztán leesünk egy ukrajna szintjére, belháborúk gyilkosságok tömkelege.

de legalább nincsen mneleglmbtqorbánszidómikráncsok.

2021. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez még rosszabb ennél: szerintem nem szereztek szavazókat, csak bebiztosították, hogy ne legyen átjárás.


Azt érték el vele, hogy annyira elmélyítették az ellentétet, hogy elvi okból sem áll már szóba egymással a kormánypárti és az ellenzéki tábor, mondván akármilyen szarságot is csinál a Fidesz, kiszervezheti az egyetemeket, az autópályákat, idehozhatja a kínai hiteleket. DE: "még mindig inkább ők, mint a pedofilok".

2021. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Majd a nép eldönti, hogy Orbán vagy ellenzék. Normális, természetes élet vagy aberrált lmbtq bzi propaganda.


Demokrácia van.

2021. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezzel nem szerzett szavazókat. Nekem voltaképp nincs bajom a b.uzikkal, amíg zárt ajtók mögött csinálják. Volt egy-két túlkapás tényleg, a gyerekmesekönyv pl. De amit most velük művelnek, ezzel meg átestek a ló túlsó oldalára. Voltaképp ez nem más, mint egy ellenségkép generálása. Előbb a migránsok, most a b.uzik. Szerintem pont az ellenzék malmára hajtották ezzel a vizet.
2021. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Reméljük, de nem szabad elhamarkodni. Mindenkit bíztatni kell. Főleg, akinek gyermeke van, hogy szavazzon a Fideszre!
2021. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul látod, rengeteg b.zi van vagy szimpatizáns, pont emiatt fognak veszteni.
2021. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Az oltástagadók sem fognak a kormányra szavazni, meg az RTL nézői sem.

Nincs esélye a Fidesznek.

2021. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!