Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszprém 1. választókerületben...

Veszprém 1. választókerületben melyik politikusnak van nagyobb esélye a fidesz ellen?

Figyelt kérdés

Csonka Balázs

[link]


vagy Mesterházy Attila

[link]


Mesterházy jóval ismertebb és tapasztaltabb politikus, ellenben mszpsként sok jobbosnak nem jön be.


Csonka Balázs ügyvéd a nulláról indul politikusként, tiszta lappal, ami az előnye az a hátránya


2021. aug. 24. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Csonka Balázs esélyesebb
Mesterházy Attila esélyesebb
12 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan a jó életből tudjuk ezt? Majd a veszprémiek eldöntik.
2021. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

Minden eros fideszes valaszto keruletben lehetoleg fuggetlen vagy jobboldali jeloltnek lesz a legnagyobb eselye.

Csomo normalis fideszesnek is elege van a kormanybol csak nem akarnak Gyurcsanyokat mszpseket parlamentbe juttatni.

2021. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem. Tehát 50-50 százalékban esélytelenek...
2021. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az rég rossz, ha a fideszesek döntik el, kik induljanak ellenük. Hozzáteszem, ha ez az irány, akkor 2022 után legjobb esetben is egy fidesz light-ot kapunk, ami idővel bőven lehet fidesz 2.0. Ha változást akarunk, az csak balra lehet, nem feltétlenül Mesterházy-val, de a fideszen kívüli jobboldal nagyjából ugyanazt csinálná, mint a fidesz. Talán mérsékeltebb retorikával, visszafogottabb eszközökkel, de lényegében ugyanazt. Sőt, sok fideszes kívüli, szabad piaci fundamentalista jobboldali még sokkal rosszabb is, mint a fidesz.
2021. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A fidesz egy bunszervezet amitol meg kell szabaditani az orszagot, nem a jobb oldallal vagy konzervativokkal van baj hanem a bunozokkel. Egy optimalis parlamentben liberalisok jobb es baloldaliak mind az orszag erdekeiert dolgoznak kompormisszumokkal h jobb bal es liberalis allampolgarok is kepviselve legyenek lehetoleg minnel kevesebb emeber erdeke seruljon, legyen figelembe veve.


Az elovalasztas taktikai szavazas ha ezt nem sikerul belatni maradnak a bunozok. Mesterhazyval kapcsolatban meg erdemes megnezni a partizanos Bige Laszloval keszult interjut, tobb koze van a fideszhez mint gondolnad, de ez sok mszpsre igaz...

2021. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A Partizánnak lelkes támogatója voltam a kezdetekben, ott voltam az első adásokon, részt vettem az interaktív adásokban is, de teljesen elvesztették a hitelüket, amikor azt kezdték hangoztatni hogy Hunvaldot indítják az önkormányzati választáson. Amit az elmúlt időszakban kezdtek el csinálni, a fideszesekkel való bornírt bájcseverészést, az már kifejezetten szánalmas.


A kérdés az, hogy ha bukik a fidesz, milyen irány jön utána. Sok fideszen kívüli jobboldali még a fidesznél is veszélyesebb és még a fidesznél is durvább szabad piaci fundamentalizmust akarnak tolni. Ezekhez képest még egy nagyon lagymatag, nem túl progresszív Mesterházy is jobb.

2021. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aki egyutt vadaszgat fideszesekkel meg milliardosokkal az nekem nem nem tul progressziv de nem is baloldali.


Partizan meg szerintem belatta, h semmire se mennek az extrem baloldali cuccok nyomatasaval, en se ertek egyet mindennel amit a Gulyas Marton mondjuk kepvisel, de ettol meg eleg nivos es jo musora van, hasznosabb mint barmi ami mostanaval magyar politikaval foglalkozik.

2021. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Már ha tényleg vadászgat fideszesekkel és milliárdosokkal, és nem csak kamu, mint Hunvald indítása az önkormányzati választáson. A Partizán meg sosem volt extrém baloldali, sztenderd baloldali volt a kezdetekben. Egy extrém baloldali közösségből minimum kikergetnének egy olyan társadalomra veszélyes szabadpiaci fundamentalistát, mint a momentumos Szarvas Koppány Bendegúz. Egy extrém baloldali közösségbe egy ilyen be se merné tenni a lábát. Ő meg még szót is kapott a műsorban.


De még ehhez képest is jócskán ellaposodott a műsor. Az meg ne másokkal szemben vádaskodjon fideszes kollaborációval, aki Fürjes Balázsokkal vígan elbájcseverészik. Vagy változtassa meg a műsor nevét.

2021. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Veszpremi vagyok:

Laktam már Szombathelyen, Székesfehérváron, Tatabányán és Esztergomban. Veszpremi születésű vagyok.

Veszprem a legfideszesebb város ezek közül. De tényleg. Veszprémben konkrétan fideszes szórakozóhely is van (narancspont)


Kérdésedre megválaszolva: Esélytelenek, de Mesterházy Attila talán nagyobb eséllyel rendelkezik.

2021. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Egyiknek sem :)
2021. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!