Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg honfitársaink miért...

Meleg honfitársaink miért tagadják le, hogy létezik meleglobbi?

Figyelt kérdés

Nincs ma tv sorozat vagy film ahol ne lenne kötelező egy meleg szereplő, elég a Netflixet bármelyik termékét megnézni. A nyilvánosságban ha bárkire rávetül a homofóbia gyanúja (vagy rásütik), búcsút inthet a karrierjének. Aki multiknál dolgozik tudja, hogy Pride napokat tartanak, és természetesen nem opció a másféle vélemény jelenléte vagy kimaradás a közös buliból. Óriásmultik pénzelik minden évben a mozgalmat, üdítőket, sporttermékeket adnak el velük, csapból is ennek megfelelően ők folynak. Mindez külföldön hatványozottan igaz.

Erre mégis azt mondják, hogy csak a Fidesz csinál belőlük ügyet, mert amúgy olyan csendben lennének hogy a fingot is előbb lehetne meghallani mint őket.

Ez mennyire hihető történet?



2021. aug. 25. 03:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
2%
18# molesztáltak-e 13 éves korod előtt? Vagy volt-e valami szexuális traumád?
2021. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 steven95 ***** válasza:
85%

"14-16 évesen összeboronálták hittanon egy lánnyal, a vele egykorú nagynénje jóvoltából"


Szerintem ez kimeríti a heteroszexuális molesztálást.

2021. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
85%

Jaj már te is ezzel jössz 21-es..


A nagyszüleim, szüleim, bátyáim szerettek, nem éltem fizikai vagy szexuális abúzusban, senki se molesztált engem. Sőt még démon se szállt meg... Egy osztálytársammal aki Budapestről jött fiú volt, már ő ideje korán kipróbált mindkét nemmel dolgokat, állítása szerint és ebbe engem is bevont 12-13 évesen. Viszont ha nem lett volna meg bennem a hajlam, ki se próbálom, de nem dugtunk, lightosabb dolgokat csináltunk.

2021. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
23 - magyarul beb_zított a másik kisfiú gratulálok. Amúgy éppen ti szoktatok pl. ellenvélemény mögé mindig traumát meg homofóbiát képzelni, amikor mi elemzünk titeket uyganilyen alapon, akkor már savanyú a szőlő?
2021. aug. 25. 12:16
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem b-zizott be engem: mert már kicsi koromba is meg voltak a jelek, hogy talán meleg vagyok, de magam se értettem, hogy miért vagyok más mint a többi fiú, anyás fiú voltam, de apát is szerettem, meg legkisebb gyerekként körülöttem forgott a világ. 12-13 évesen meg már elkezdődik a prepubertás korszak fiúk és lányok esetén is.
2021. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%
Például emlékszem, hogy még ezt az osztálytársamat nem ismertem és nagyapám eléggé beteg volt, de pl mikor a kórházban látogattuk, volt ott egy huszonéves liftes fiú, és bejött nekem, mert mindig arra vágytam, hogy őt nézzen, vagy a Balatonon meg megnéztem egy szőke huszon-harmincas évei elején járó Adoniszt 12 évesen nyáron, és jó volt nézegetni...
2021. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%

Ezeket a kérdések, tényleg komolyan gondolja valaki?

Én sem lettem hetero, csak azért, mert Orbán Viktor az államfő nettó fszság

2021. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
22 éz as hol molesztálás??
2021. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem molesztálásnak, egyikük részéről volt nyomás, én mentem bele és nekem kellett volna nemet mondanom akkor 14 évesen, de akkor kényelmesebbnek éreztem azt, hogy ha nem kérdeznek rá a mások által tudni vélt szexualitásomra. Egyszerűbb volt azt mondani, hogy járok a hittanos csoporttársnőmmel...
2021. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 steven95 ***** válasza:
75%

#28 Nem gondolom én sem molesztálásnak. Csak túlozva fel akartam hívni a figyelmet a dolog negatív hatására.


"de akkor kényelmesebbnek éreztem azt, hogy ha nem kérdeznek rá a mások által tudni vélt szexualitásomra. Egyszerűbb volt azt mondani, hogy járok a hittanos csoporttársnőmmel..."


Ez a mondat mindent elárul. Jönnek itt olyan dumával, hogy lassan kötelező lesz buzulni... A valóság sajnos pedig az, hogy de, tényleg vannak emberek, akikre a körülmény rákényszeríti a tőle idegen szexuális orientációt (annak látszatát legalábbis)... és ezek mi melegek vagyunk.

2021. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!