Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen okok álltak másfél éve...

Milyen okok álltak másfél éve amögött, hogy reggel még nem akarták a politikusok az általános iskolákat bezárni, este pedig már bejelentették, hogy bezárják?

Figyelt kérdés

Annyira nem követtem az eseményeket, de ugye ilyesmi volt tavaly márciusban egy pénteki napon, hogy

- reggel 8-kor OV-ék azt mondták, hogy az általános iskolák bezárására nincs szükség, sőt nevetséges, idióta ötletnek tartották

- este 9-kor pedig már határozottan bejelentették, hogy az általánosokat is bezárják


Milyen okai voltak annak, hogy gyakorlatilag "pálfordulás" történt a döntéshozóknál, kb fél nap alatt ellentmondtak maguknak? Mit gondoltok?



2021. aug. 25. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
össze-vissza beszélnek, ötletbörzéznek. Nincs benne logika
2021. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Napközben szóltak orbánnak a főnökei.
2021. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
76%
Ne gondolkozz, tedd meg, amit a Fidesz akar.
2021. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Még nincs is 9 óra.
2021. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom mit mondott, szerintem nem mondta, de az tény hogy a vírus kiszámíthatatlan, nem akarnak zárásokat, de ki tudja mi lesz még.
2021. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Épp az aktuális helyzetnek megfelelően kell dönteni, hosszú távra lehet tervezni, de nem biztos hogy úgy is lesz, ez természetes.
2021. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

#6! Igen,az aktuális helyzet jelentősen megváltozott reggel 8 és este 10 között 😂

Kérdező! Ne akarj logikát keresni, esélytelen. Bármi lehet, és annak az ellenkezője is. Illetve én annyi szabályosságot vettem észre, ha a kormány 3x elmondja egymás után ugyanazt, akkor a 3.után néhány nappal fogja megtenni annak ellenkezőjét.😉

2021. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én a másfél évvel ezelőtti, 2020.márciusi hirtelen iskolabezárási okokról beszéltem, nem a mostaniról, de köszi :D
2021. aug. 25. 18:09
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Az egész világon új helyzet volt ez a modern korban. Nulla tapasztalat. Ment a kapkodás stb
2021. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek féltek, és ezt akarták. A pedagógusok is, és külföldön is sok helyen bezárták az iskolákat, ezért meghajolt a többségnek. Az idén már nem, mert lehetett a konzultációra hivatkozni, és tényleg a legtöbb kisgyerekes szülő ellene volt, mert féltek, hogy elveszítik a munkahelyüket. Na meg az első évben nem voltak rá felkészülve a tanárok, és gyakorlatilag a szülők tanultak otthon a gyerekekkel. Az idén már sokkal jobban ment. De ebben a tanévben tuti nem zárnak sulikat-
2021. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!