Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Facebook és a TikTok miért...

Facebook és a TikTok miért ennyire undorító alkalmazások?

Figyelt kérdés

Toroczkait nem nagyon engedi vissza a Facebook, ezzel pedig súlyosan belenyúlnak a magyar választásokba. Ha valami rosszat mondasz a melegekre, négerekre 3-30 napig némítanak vagy törlik a fiókod. Amikor egy "hátravinni, agyonlőni" képpel válaszoltam, akkor törölték a fiókom, de George Floyd, egy drogos bűnöző istenítése mehet.


TikTok ugyan ilyen, meleg és feka propaganda mehet ott, de egy Wehrmacht katonás videót törölnek.



2021. aug. 25. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Az egész számítástechnikának nem szabadott volna továbbfejlődnie a 80-as évek szintjéről. Sokkal jobb világ lenne.
2021. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

"hátravinni, agyonlőni"

LOL

Én nem csípem Zuckerberg cenzúráját, de ezért mégis mit vártál?

2021. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
A széljobberek azért mozognak ennyire bizonytalanul a világban, mert egy roppant elszigetelt burokban léteznek, és amikor ebből a burokból kilépnek, nem veszik tudomásul, hogy a hülyeségeikre mások nem kíváncsiak. Vannak játékszabályok. Ha a facebooknak vannak játékszabályai, akkor értelemszerűen csak akkor tartózkodhatsz ott, ha ezeket a játékszabályokat betartod. Tehát ha mások meggyilkolásáról írogatsz, és ezzel megsérted a játékszabályokat, jogosan utasítanak ki, mert megszegted a szabályt. Csak a saját buborékjaitok léteznek úgy, ahogy, de ti azt gondoljátok, hogy ez a buborékotokon kívül is érvényes. De nem. És ekkor jön a hiszti, a mártírkodás, a siránkozás, önsajnálat, sopánkodás, vergődés. Miközben csak be kellett volna tartanod a játékszabályokat, és el kellett volna fogadnod, hogy a világ nem úgy működik, mint az az elszigetelt buborék, amelyben általában létezel.
2021. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Ezek alapján pont ugyanazért, mint kb az összes többi. Mert nem tolerálja a nyilvános gyűlöletkeltést, vagy mások szándékos provokálását.
2021. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Kihagytad még a Twittert: Trump tiltva örökre, amikor a Tálibok fiókja él.
2021. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Leírtam index kommentbe, hogy Karácsony Gergely nem tud angolul és tiltották a profilom.
2021. aug. 25. 19:44
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Az AfD a német Mi Hazánk, ők is szélsőjobbnak vannak titulálva, mert ahogy ők, úgy az MH is ki meri mondani, hogy nem támgatja a globalista új világrendet.
2021. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

#6


Hidd el, hogy nem azért tiltották a profilodat.

2021. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

#7


Az új világrend pártiak ide lettek vezényelve...😂😂😂

2021. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Amíg a feketékről ilyen a hozzáállásod addig nincs is helyed sehol a világban, ha az orvos aki ellát nem fehér, mit csinálsz?

Ha valaki drogozott akkor mi van? Nem mehet neki rendőrnek?

Én ajánlom hogy nézz magadba, mert ezzel a felfogással amivel most élsz, nagy gondok vannak.


Ja a homokosokat én sem bírom, és beteg emberekként tekintek rájuk.

2021. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!