Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért egy ávó...

A kormány miért egy ávó ügynöki előéletű Karikó kati-ról szóló festményre veri a pénzt a kórházak rendbetétele helyett?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egy ilyen embert istenít a kormány:


[link]


[link]


A kórházak romokban,a nagy nemzeti magyar antikomcsi Orbán meg egy ilyen multal rendelkező embert ajnároz a nép vagyonából.



2021. aug. 25. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Csak be ne foss közben.
2021. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
Én fosni voltam. Azóta nem is fingok.
2021. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Egyszerűen képtelen ez az ország normálisan kezelni azt, hogy van egy híres tudósunk, már megszámolni is nehéz, hogy hányadszorra képezi közröhej tárgyát valami Karikó Katalinnal kapcsolatos ügy.


Szél Bernadett sértődik meg azon, hogy Orbán Viktor asszonyságnak hívja Karikó Katalint. Ez az egész annyira kínos, értem én, hogy Orbán Viktor rossz szót használt, de b*meg, miért kell ezt tetőzni azzal, hogy minden egyes hírportál azon vitatkozik, hogy az "asszonyság" szó méltó-e Karikó Katalinhoz? Mintha a távoli, gazdag rokon jönne látogatóba, aztán előtte vitatnánk meg, hogy a drága borból vagy az olcsóból kináljuk-e őt....Ő kibaxott kínosan érzi magát, de mi lexarjuk ezt, hisz az egymással való veszekedés fontosabb.


Aztán itt van ez a beszervezett ügynökös dolog. Senki, de tényleg senki nem volt számonkérve ebbe a kibaxott országban a kommunizmusban elkövetett bűneiért. Kormányzott itt már baloldal, jobboldal is de senki nem hozott még nyílvánosságra se semmit. Aztán jön ez a tudós asszonyság, és egyből felszínre kerülnek a kommunista kapcsolatai, amikre még értelmes magyarázatot is adott, de azért ezen csámcsogunk hónapokig, és minden hírportál annyi cikket hoz le róla, amennyit csak nem szégyel.


S most itt van ez a giccses idióta festmény dolog... Ha tényleg nem értitek, mi a baj ezzel, akkor jövő Augusztus 20.-án egy 10 méteres fém karikó szobrot is csináljunk, az is menjen a Szent István szobor mögött... Én el nem tudom képzelni, hogy normális ember örülne annak, ha a p*fáját egy tömbház oldalára gigantikus méretben felfestik, de ez nem is számít, mi Karikó Katalinkodni akarunk, azt meg xarni le, hogy ő ezt akarja-e vagy sem.

2021. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Remélem, hogy a lefolyóban végzi pár év múlva ez a besúgóügynök hölgy és Mengeleként előveszik népirtásban való részvételért. Most még hempergőzik a dicsfényben, de egyszer kiderül az igazság és akkor megkapja a megérdemelt büntetését. Amúgy meg mese habbal, hogy nem lehetett nemet mondani a beszervezésre. A szüleimet is megpróbálták beszervezni, de nemet mondtak és semmi bajuk nem lett miatta. Csak jellem kérdése minden.
2021. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Karikót a kép mellé is lehet akasztani rögtön.
2021. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!