Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem tesz...

A kormány miért nem tesz semmit az irreálisan magas lángos-árak ellen a Balatonon?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Talán mert semmi köze hozzá a kormánynak.

A lángos ára pont akkora amit kifizetnek érte a vásárlók. Majd ha nem lesz aki megvegye akkor majd kevesebbe fog kerülni. Nem bonyolult.

De járj elől jó példával, kezdj el lángost árulni sokkal kevesebbért! Csak aztán ne panaszkodj, hogy nem érte meg mert nem kaptál semmit a munkádért, mindent elvitek a költségek!

2021. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Az idő megoldja, pár hét és alig lesz ott valaki, aki lángost akar venni :) Amúgy ha drágállod, nem veszed, ennyi. Én se vettem, pedig voltam a Balatonon. Ha túl drága lenne, senki nem venné, de sokan vettek, láttam, tehát nem túl drága.
2021. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Tehát:

1, Meg kell védenünk az ilyen-olyan-amolyan vállalkozókat;

2, Seenki más nem hibás ezért is, csak: "SorosmigránsBrüsszelGyurcsányemútnyócév";

3, Kiírna egy Nemzeti Kanzultációt, ami kimutatná, hogy a níp akarta ezt;

4, Ez is azt mutatja, hogy Mo. jól teljesít, és a zembereknek van ám manikájuk...

2021. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hol irreálisan drága, csak mert grilkolbászos hotdogot 400-ért lehet kapni az nekem nem drága üdülőterületen.
2021. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 qkker1 ***** válasza:
82%
Rühellem a fityiszt, de erről pont nem a kormány tehet.
2021. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért drága, hogy lehúzzák a külföldieket
2021. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ehhez semmi köze a kormánynak. Szabad piac van.

Mellesleg mi benne az irreális? Ha büféből veszed a lángost, akkor fizetsz a sütésért, az alapanyagokért, a munkások béréért, a szállításért, a bérleti díjért, stb.

2021. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem a lángos drága, a bérek alacsonyak.
2021. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol drága annyira? Mert én pl Siófokra jártam szabadstrandra és PONT ugyanannyi a sajtos tejfölös mint Pesten a melóhelyem mellett. A kávét olcsóbban vettem mint egy vidéki strandon.
2021. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem is olyan rossz a felvetésed - kérdező!

Nekem a világtörténelem menetét jelentősen befolyásoló legkomolyabb problémám jelenleg az, hogy a sarki boltban nem lehet olcsó három rétegű, rózsaszín, lanolinnal átitatott és dombornyomású rózsamintás WC-papírt kapni!

Írok is azonnal az ügyben a Miniszterelnök Úrnak, - mert ez tarthatatlan!

2021. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!