Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért ez már nem vicces, hogy...

Azért ez már nem vicces, hogy mindenki áruló?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__107..


Első válasz: Őseid nem ezért küzdöttek hogy egyik leszármazottjuk áruló legyen!


De ezt már más kérdéseknél is tapasztalta, hogy ha valaki ki akar menni külföldre dolgozni akkor az már máris áruló.

Én is ki szeretnék majd menni de mégse érzem magam árulónak.

Itt ez a nagy bolgyó és akkor mi csak majd 93000m2-n dolgozhatunk.

erre itt van egy cikk:


[link]


tehát 30% áruló, 31% meg még nem lehett tudni?


2010. aug. 30. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Azért nem vicces, hogy hetente felteszik ezt a kérdést (is)?
2010. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 bumbi02 ***** válasza:
53%
h ha nem lenne rá okunk nem tennénk fel ennyiszer:) csak én hetente kb 4-5x megkapom hogy hazaáruló, vagy antimagyar vagyok..
2010. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez a legnagyobb hülyeség, miért lenne áruló aki kimegy külföldre dolgozni??

Sokan teszik (akinek szerencséje van és jó lehetőség)

Ha lenne rá lehetőségem, én is kimentem volna, már nem azóta család lakás

Fiatalon nagyobb esélyed van,mint itthon.

Kb. most ott vagy, 30 éven át rakhatod félre apénzt mire lakásod lenne hitel nélkül

Ott ha jól csinálod félreteszel annyit, hogy itthon legyen némi önerőd...

2010. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

bumbi02 Ez két dolog eredménye vagy két dolgot jelenthet:


1. Rohadtul ráérsz és egész nap ezen az oldalon tespedsz :D


2. Provokatív kérdéseket vagy válaszokat adsz.


Rengeteg olyan kérdés van amelynek nincs is értelme, illetve értelme van, de a kérdező nem a választ várja, hanem a vitát a válaszolók között. Úgy vettem észre néhányan erre élveznek. Ettől valószínűleg jobban megy a szex vagy nem tudom elképzelni miért jó ez.


Én tisztelem a véleményeteket és elfogadom, hogy nektek ez tetszik, de az oldal nem erre van.


Kedves Kérdező!


De. Hahotáznom kell.

Ha ki akarsz menni, menjél... Ha van 10 ember akit ez idegesít akkor emiatt majd nem fogsz kimenni? De. Nah, ugye?


A következő kérdés az gondolom ennyi lesz, ugye?

"Hát, nem vicces?"

2010. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem vicces ez halálosan komoly.Én voltam akit idéztél talán jobb lett volna ha inkább agy mosottat mondtam volna.
2010. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

15:21

Hazaáruló! Az őseid nem azért fejlesztették a nyelvünket, hogy a leszármazottjaik ne tudják azt használni! Persze más országokban ezt már gyerekkorában belenevelik az emberbe. A hazám szégyene vagy!


Írj helyesen, hiszen ez a dolgod. Te nagy magyar vagy, tiszteld Magyarországot. Ebbe beletartozik a nyelv is.


Várj a múltkori irományodat kijavítom.


Eredeti szöveg:

Igaza van a barátodnak!Szégyen!Mégis mit vársz??????Ez fordítva nem történhetne meg mert külföldön már a gyerekek fejében nevelik a nacionalizmust.Itt meg amióta zsidó-kommunista befolyás alatt vagyunk folyik az agymosás.


Javított szöveg:

Igaza van a barátodnak. Szégyen! Mégis mit vársz? Ez fordítva nem történhetne meg, mert külföldön már a gyerekkorban bele nevelik az emberbe a nacionalizmust. Itt meg amióta zsidó és kommunista befolyás alatt vagyunk, azóta folyik az agymosás.


Na, hali.

2010. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Hoppá, hoppá, én is hibáztam, a várj után vessző. Jajj, nem lehetek nagy magyar, szégyellem magam.
2010. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:16

Na na. Kibújt a zsidó a zsákból.

2010. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

18:09

Sajnálom, el kell hogy keserítselek. Meg vagyok keresztelve, de persze én ateista vagyok. Jajj, de tudod te is, hogy ki a zsidó. Biztosan ezért van ennyi zsidó összeesküvés is, mert mindent lezsidóztok. Tegnap leejtettem a kenyeremet. Úristen, a zsidók telepatikusan elgyengítették a kezemet, éppen annyira, hogy véletlenül elejtsem! Munkatábort, most!

2010. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
szerintem semmi vicces nincs benne. inkább sírnivaló
2010. aug. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!