Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod a kormány legújabb...

Támogatod a kormány legújabb húzását, hogy plusz pont járjon azoknak, akik az egyetem előtt beállnak a Honvédségbe?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 28. 14:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
16%

Végletekben gondolkozol és csakis mindenkire egyforma érvényű, és levezethető válaszokat vársz. Ilyet nem fogsz kapni, mert ilyen nincsen. Ha egyes emberekre kérdezel hogy pl Jóska Pistának jót tett e a személyiségfejlődésének az az 1 év katonai szolgálat akkor arra már konkrétabban lehet válaszolni.


A hierarchia mindenhol nagyon fontos és jelen is van csak máshogyan van csomagolva. De lényegében ugyanarról van szó.

2021. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
78%

#31 Ezzel együtt nem támogatom, hogy 1/2-1 év engedelmeskedésért + pont járjon a felvételin. Ahogy azt sem, hogy egy művészeti v. sport sikerért + pont járjon pl. a Jogi Karon.

Valóban nem vagyok nagy híve a katonaságnak, de részemről a kérdés nem a seregre, hanem a + pontra van kihegyezve.

2021. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem, csak elveszi az esélyét valaki másnak, aki ugyanannyira alkalmas csak nem megy katonásdit játszani.
2021. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
77%
Amiket a legkülönbözőbb portálokon olvasok a kecskeméti repülőnap megszervezéséről és lebonyolításáról, annak alapján azt sem értem, katonaságra mi szükség van, nem hogy azért a "teljesítményért" és "viselkedésért" még kedvezmény is járjon.
2021. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
75%
#34 Ennek inkább pontlevonással kellene járnia.
2021. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
10%
Támogatom. Nem kell még egy olyan töketlen, telefonnyomogató generációnak felnőnie, mint amilyen a miénk volt. Fél-egy év ráadásul semmi, én két évig laktam kollégiumban, rosszabb volt mint a börtön.
2021. szept. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!