Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ hogyan fogja kezelni...

Az LMBTQ hogyan fogja kezelni a magyar kormány vele kapcsolatos döntéseit?

Figyelt kérdés
Az LMBTQ aktivisták gondolom nem számítottak a Fidesz lépéseire. Vajon mit tesznek a 2/3-os többséggel rendelkező kormánypárttal, akinek elnöke a negyedik miniszterelnöki ciklusát tölti?
2021. aug. 26. 13:21
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

A Fidesz a nemváltoztatás ellen:


[link]


Ott a gyermekvédelmi törvény, mi LMBTQ ellenes:


[link]


Definiálva kett, ki az anya, ki az apa, ez sem igazán LMBTQ barátnak tűnik:


[link]

2021. aug. 26. 13:24
 2/29 anonim ***** válasza:
55%
Mennek tüntizni, meg hajtogatni hogy diktatúra van
2021. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Hasítok tüntizni mert diktatúra van.
2021. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Kb úgy, ahogy Fletó 2006 után mondta... tüntetnek egy ideig, aztán szépen hazamennek...
2021. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Most a kormány döntött az lmbtq sorsáról, ám a tavaszi választáson meg az lmbtq fog dönteni a kormány sorsáról, wehehehe.
2021. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
5# ja, csak iszonyatosan sokkal többen vannak NEM LMBTQ-sok , mint fordítva.Hehehehe
2021. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%

#5

Ja főleg úgy hogy az ország 70%a okádik tőlük🤣

Annyira szeretem amikor a belpesti buborékban élő liberálisok azt hiszik hogy az ötkeren túl nincs ország.

2021. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Hazugságban él, aki azt hiszi, hogy az LMBTQ-t csak a csoport tagjai támogatják. Kapásból ott vannak ezeknek az embereknek a barátai/családtagjai, akik lehet elég rossz néven veszik azt, hogy Orbitron pedofilnak nevezi őket.
2021. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
AMúgy imádom ezt a van-sapka, nincs-sapka hozzáállást. Ha békésen demonstrálnak akkor tüntike, ha meg ők is megostromolnák a TV-székházat akkor meg vérszomjas, veszélyes horda. :D
2021. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Aki azt hiszi, hogy az LMBTQI emberektől hánynak az emberek, az gondoljon bele az én esetembe, van 3 bátyám, van anyám, anyámnak vannak barátai, nekem is vannak heteró barátaim, akiknek elmondom, hogy ez a törvény hogyan érint engem és az LMBTQI embereket, és azok is elmondják a barátaiknak, akiknek én meséltem, már meg is megvertük a kormányt...
2021. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!