Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vadászati kiállításra elszórt...

Vadászati kiállításra elszórt 70 milliárdot mi másra költöttétek volna?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 07:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Két dunahíd felújítása, és pár ezer bérlakás építése fiataloknak, és még marad az utak felújítására is.
2021. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%
Én épatettem volna egy kisvasútot.
2021. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Ha már vadászkiállítás, akkor valami természetvédelmi célra, ami még menthető.
2021. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Odaadtam volna valami tehetséges vállalkozónak, mondjuk Mészáros Lőrincnek.
2021. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
A hatvanpusztai kastély végleges felépítésére adtam volna, ne kelljen már apukának állandóan milliárdokat költeni rá a kőbányák osztalékából. Maradjon otthon nyugdíjssként.
2021. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

"egy kórház simán felépült volt ennyiből, vagy jópárat fullosan felújítani."


És kik fognak dolgozni abban a kórházban...?

Vadász ismerőseim is sokallják ezt a pénzt, engem egyébként nem zavar ez a kiállítás. De mondjuk ki lehetne hozni jóval kevesebből, a fennmaradó pénzt én a műemlékvédelemre költeném. Szégyen, ahogy egy-két épület kinéz, akár a fővárosban, akár máshol.

2021. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%
Például prostituáltakra.
2021. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Államadósság csökkentésre.
2021. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
11%
Építettem volna belőle egy normális szaunaparkot, amilyenek például Németországban is vannak (Erding, Sinsheim, stb.). A szunázás a lejobb az egészségnek. Egyetlen szaunás ismerősöm sem lett beteg a covidtól, függetlenül attól, hogy beoltották-e vagy sem.
2021. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18%

#6 "nem kell több kórház, van elég."

Ezzel vitatkoznék, nagyon kellene a Dél-Budai centrumkórház, amit már javában építenének, ha 2019-ben az újonnan megválasztott mszp-s kerületi vezetés a főpolgármesterrel karöltve nem vonja vissza az engedélyeit. Az a kórház rendkívül fontos lenne, mert a budai körzetben a közeli településekről oda lehetne bejárni a János Kórház helyett. Igazán nevetséges, hogy Budapesttől DÉLRE levő településekről át kell utazni Buda legforgalmasabb részein szimplán egy hétvégi baleseti ellátásért.

" Viszont fel kellett újítani a már leharcolt vásárvárost, a költség nagy része erre ment el, nem a kiállításra. "

Na ez az amit hiába próbálsz nekik elmagyarázni.

Egyik oldalról nyomják, hogy Magyarország egy putri hely, itt minden régi meg lepusztult, de amint megpróbálnak benne létrehozni valamit - ami a világon mindenhol pénzbe került amikor létrehozták - az már felesleges pénzpazarlás és lopás. Szerintem azt hiszik, hogy Bécs vagy Párizs valami varázsütésre lett világváros és az ottani minőségi városi létet ajándékba kapták a város lakói valahonnan, nem pedig felépítettek súlyos állami, költségvetési pénzekből. Sírnak hogy lepusztult a főváros, de hörögnek amikor a kormány beindítja a Liget projektet, a Vár felújítását vagy most ezt a kiállítótér átépítést. Nem fogják fel, hogy pont ezektől lesz élhető a főváros, ha építik és az bizony pénzbe kerül. Megy a szokásos habverés, hogy erre meg arra kellene inkább, de fogalmuk sincsen arról, hogy ennek a kormánynak a ciklusai alatt sokkal több pénzt költöttek már az utak felújítására, mint előtte, sokkal többet tettek az egészségügyi beruházásokban, mint előtte 20 év alatt összesen.

2021. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!