Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem zavar, hogy a zöld...

Csak engem zavar, hogy a zöld főpolgármester ki akar vágni egy csomó fát a siklójáért?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Idióta politikus mellett még gondolhatják a mozgáskorlátozottak, kisgyerekesek és az idősek is, nem?
2021. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11

Persze, el is költhetjük az ország GDP-jét a mozgáskorlátozottakra, kisgyerekesekre, és idősekre. Jelenleg

- miattuk épül minden metrómegállóba lift

- miattuk kell lecserélni a teljesen jól működő lépcsős villamosokat

- miatt kell lecserélni az összes HÉV kocsit

- és miattuk lesz ez a sikló is.

2021. aug. 29. 13:21
 13/16 A kérdező kommentje:

#1, 3, 5

Most már válaszolnátok, hogy tudtok róla?

2021. aug. 29. 14:08
 14/16 anonim ***** válasza:

A DK csak akkor támogatja, ha minél kevesebb fa kivágásával jár.


Legyen az bármennyi! :DDDDD

2021. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon régi terv, nem Karácsony találta ki. Egyébként meg semmi szükség arra a k'rva siklóra, ahogy a turistabuszokra sincs. Akinek van két lába, sétáljon fel a hegyre, nem olyan magas az (a turisták és a helyiek nagy részére úgyis bőven ráfér egy kis testedzés), a többieknek pedig ott a BKV.
2021. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A zöld polgarmester -amennyiben a főpolgarmesterre gondolsz- szerintem a terveivel es lepeseivel (nem csak a sikló, amennyiben a hir igaz, hanem pl a József Attila ltp-nel erdőirtas egy soksavos mittudomen mit összekötő utert ami teny-nem tudom hol all a dolog, de ott laktam nem olyan rég szoval volt ilyen)

rendre öngólt rúg a zöld dolgoknak.

Egyik politikai brigadhoz sem húzok, de mindet felelösnek tartom, hogy egy ilyen inkompetens ember ezt a posztot betöltheti!

2021. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!