Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más melegek is érzik a fidesz...

Más melegek is érzik a fidesz meleg ellenes kampányának negatív hatását?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk egy kisvárosba. A szomszédokkal eddig jól kijöttünk, de most hirtelen megromlott a viszony. Az egyik szomszéd elvágta a kerítést és amikor kérdőre vontam, annyit mondott, hogy az ő oszlopához volt rögzítve. Ami igaz, de ez már akkor is így volt, amikor megvettük a házat.


A másiknak pedig a felesége harapta le majdnem a fejem, amikor felajánlottam, hogy segítünk bevinni a tűzifát (70 év felettiek) Holott eddig a párom vágta nálunk is a füvet


Mivel semmi más nem változott, nem tudok másra gondolni, mint a mocsok fideszes propagandára


2021. aug. 30. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Személyesen doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr súgta a szomszédaid fülébe a gaz ármányos náci szövegeket,S ő maga lobbantotta fel szívükben a gyülölet lángját ellenetek.


Stop Orbán.

2021. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező vagy egy ostoba troll vagy, vagy simán ostoba.
2021. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2


Miért is?

2021. aug. 30. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mégis milyen propaganda?
2021. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se meleg, se párom sincs, mégis utálnak a szomszédaim.

Ami miatt még utálhatnak, ha ember formájú vagy, nem pedig valami tirpákfalvi nunulu. Hitlernek is anno ilyenek alapján kellett volna szelektálni, nem vallás, meg meleg, franctudja mi...

2021. aug. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nagyon jól kijövünk a szomszédainkkal és a környezetünkben mindenkivel, nincsenek (még) ilyen konkrét negatív személyes tapasztalataink, de az tény, hogy a közbeszédbe és a közgondolkodásba egyre erősebben és mélyebben kezdi beleenni magát ez a dolog és érezhető egyfajta negatív változás a levegőben. "Valami van a levegőben." Valami elkezdődött.
2021. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!